piątek, 20 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Siatkówka

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Proxima Kraków 3:1 (foto)

IMG_6452Za nami inauguracja sezonu w wykonaniu siatkarek ŁKS Commercecon Łódź. W poniedziałek, 16 października w Atlas Arenie podejmowały drużynę Trefl Proxima Kraków. Ostatecznie po zaciętym pojedynku zwyciężyły łodzianki.

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki 2017/2018 - 1 kolejka

3siatka27 października odbyła się inauguracja rozgrywek XXI edycji Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi. W bieżącym sezonie w największej amatorskiej lidze w Polsce wystartowało łącznie 57 drużyn żeńskich i męskich. Przez najbliższe siedem miesięcy ponad 800 zawodników i zawodniczek będzie rywalizowało w pięciu męskich i dwóch żeńskich ligach o tytuł najlepszego zespołu amatorskiego siatkówki.

Goleniów Cup 2017

_MG_743622 września siatkarki Budowlanych Łódź wyruszyły na trzydniowy turniej Goleniów Cup 2017. Drużyna Grot Budowlanych Łódź pojechała na swój pierwszy sprawdzian w okrojonym składzie. Aż sześć zawodniczek Grot Budowlanych Łódź w tym samym czasie rywalizowało na Mistrzostwach Europy. Nasze siatkarki reprezentują barwy trzech państw: Martyna Grajber, Agnieszka Kąkolewska, Julia Twardowska i Agata Witkowska (Polska), Kaja Grobelna (Belgia), Pavla Vincourova (Czechy). Ponadto na turniej nie pojechała również nasza nowa atakująca, Zuzanna Czyżnielewska, która wraca do gry po kontuzji.

Mecze ŁKS-u Commercecon Łódź z Developres SkyRes Rzeszów

DSC_0461Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź wróciły z Rzeszowa w dobrych humorach. Do środowego zwycięstwa 2:1 z miejscowym Developresem, dołożyły w czwartek remis 2:2 z tym samym rywalem. Wyniki są tym bardziej zadowalające, że rzeszowianki są w nadchodzącym sezonie typowane do medali i z pewnością będą jedną z najsilniejszych ekip w rozgrywkach ligowych.

Pierwsze sparingi ŁKS Commercecon Łódź

_MG_7196Mimo, że do startu najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce kobiet pozostało jeszcze półtora miesiąca, to już mamy za sobą pierwsze sprawdziany sparingowe. W piątek i sobotę drużyna ŁKS Commercecon Łódź rozegrała mecze towarzyskie z aktualnym mistrzem I ligi – Wisłą Warszawa. Trener łodzianek Michał Masek w obu konfrontacjach mógł skorzystać z niemal całej kadry zespołu na zbliżające się rozgrywki. Zabrakło jedynie Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej, która trenuje z reprezentacją Polski.

Plaża Open 2017 (foto)

IMG_2112_kopiaOd 13 do 16 lipca w Manufakturze kolejny raz gościła Plaża Open 2017 - turnieje siatkówki plażowej dla mężczyzn i kobiet. Zawody zakończyły się zwycięstwem Rafała Maluchnika i Michała Tomczaka oraz Magdaleny Saad i Izabeli Błasiak.

Plaża Open 2017

plazaopen2017Cztery dni, ponad sto par zawodników i pasjonujące mecze. Od czwartku, 13 lipca plaża w Manufakturze zmieni się w arenę eliminacji do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. Turniej rozgrywany w kategorii open pozwoli stanąć do zawodów każdemu miłośnikowi siatkówki, niezależenie od prezentowanych umiejętności. Czas pomiędzy meczami urozmaicą „VyllejBallon”, czyli zabawa z balonem wypełnionym wodą czy serwowanie piłki do celu.

Treningi z Mariuszem Wlazłym w Łodzi (foto)

IMG_9049_kopiujW sobotę i w niedzielę, 24 i 25 czerwca w Hali przy ulicy Małachowskiego odbyły się warsztaty siatkarskie z udziałem Mariusza Wlazłego. Pierwszego dnia siatkarz trenował dzieci ze szkół podstawowych, a drugiego młodzież z gimnazjum.

Liga Światowa 2017 w Atlas Arenie

ligaswiatowaLiga światowa 2017 - w Polsce ponownie rozegrane zostaną mecze LŚ, w których najlepsze zespoły świata powalczą o awans do Final Six 2017.

Strona 1 z 31