piątek, 25 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone Urodziny New Yorku (zakończony)

Urodziny New Yorku (zakończony)

UrodzinyklubuW piątek, 11 maja o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Detox, a dzień później odbędzie się specjalny koncert Artystów z Łodzi!. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "New York", w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 9 maja o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

11. 05. 2018 (piątek) start godz. 22:00
3 URODZINY KLUBU NEW YORK! Koncert zespołu DETOX!
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Założony w 1996 roku w Krakowie zespół DETOX początkowo swoje sukcesy odnosił koncertując m.in. u boku Lady Panku, Comy, Dżemu, Budki Suflera oraz O.N.A. Zagrał też trasę koncertową z Patrycją Markowską. Koncertował w takich prestiżowych miejscach jak Teatr Narodowy w Warszawie czy Sala Kongresowa oraz we Włoszech, Niemczech i Czechach. Tworząc muzykę autorską, szybko zaczął odnosić sukcesy w konk...ursach i przeglądach. Między innymi, w 1999 roku zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych w Głuchołazach, a sześć lat później zdobył nagrodę publiczności na Union of Rock w Węgorzewie. Pierwszy oficjalny singiel zespołu DETOX ukazał się w listopadzie 2011 roku, a już wiosną 2012 roku trafił na antenę stacji RMFon - RMF Polski Rock. Zespół aktualnie pracuje nad pierwszym oficjalnym albumem studyjnym.

DETOX od 2010 roku jako jeden z pierwszych zespołów w Polsce pracuje metodą ArtCoachingu (na świecie: m.in. Metallica). Jest to praca nad własnym rozwojem nie tylko muzycznym, ale i mentalnym, zapewniającym wysoki poziom artystyczny, pozytywne emocje i świetną zabawę.

Skład zespołu:
Tomasz Krawczyk - wokal, gitara
Jakub Mrajca - gitara
Bartłomiej Krawczyk - bas
Grzegorz Krawczyk - perkusja, instrumenty perkusyjne

12. 05.2018  (sobota) start godz. 22:00
3 URODZINY KLUBU NEW YORK! Koncert Artystów z Łodzi!
Wystąpią min.: Marek Jakub Weigel "Qbek", Angelika Kłaczyńska, Aleksandra Skonieczna, Kasia Maciejewska, Łukasz Cieślak!
Zagrają:Kamil Szewczyk - gitara, Marcin Jagiełło - piano, Paweł Wochna - bas, Łukasz Moszczyński - perkusja

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież