czwartek, 26 kwietnia 2018

Ostatnia aktualizacja:04:43:08 PM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne XIII Koncert Galowy Szkoły Baletowej (zakończony)

XIII Koncert Galowy Szkoły Baletowej (zakończony)

IMG_1761_kopiaWe wtorek, 27 marca o godz. 18 w Teatrze Wielkim rozpocznie się XIII Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. l. W temacie maila wpiszecie "Balet", w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 25 marca, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Konkurs, zakończony. Zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od zibi... marek... i kfr...

W programie koncertu: układy choreograficzne w technice tańca klasycznego, współczesnego, ludowego i charakterystycznego. Zobaczymy prezentacje uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej prowadzonych od pięciu lat w formie eksperymentu pedagogicznego, uczniów klas I-IX szkoły baletowej, w tym wielu uczniów nagrodzonych stypendiami i nagrodami na międzynarodowych, ogólnopolskich konkursach baletowych oraz tancerzy baletu Teatru Wielkiego w Łodzi. Gośćmi specjalnymi Koncertu będą uczniowie Konserwatorium Tańca w Pradze.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież