wtorek, 17 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne

Aktualne

Weekend w Las Vegas (konkurs do 19 października)

lasvegasW piątek, 20 października o godz. 22 w Las Vegas rozpocznie się impreza spod znaku Rock Fever, a dzień później odbędzie się Disco Fever. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Kino Kobiet w Heliosie (konkurs do 17 października)

lodz_300x200_kino_kobietKino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się  w lepszej stronie życia.

Weekend w New Yorku (konkurs do 18 października)

hendrixW piątek, 20 października o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert w hołdzie Chrisowi Cornellowi, a dzień później wystąpi Hendrix Project. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Maria Skłodowska-Curie w Heliosie (konkurs do 17 października)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Ladies Night w Cinema City (konkurs do 17 października)

Ladies_Night_PomiedzyNamiGory_PlakatCo byś zrobiła, gdybyś w wyniku katastrofy znalazła się w niebezpiecznych górach, a twoje życie zależałoby od kogoś, kogo w ogóle nie znasz? Czy Kate Winslet zaufa Idrisowi Elbie? Przyjdź koniecznie na najbliższą edycję Ladies Night, gdzie pokażemy przedpremierowo film „Pomiędzy nami góry”, i zobacz tę porywającą opowieść o miłości i przetrwaniu. Oprócz pokazu filmowego na Panie czeka prezent powitalny i mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy już w czwartek 19 października o godz. 19:30 do wybranych kin Cinema City. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.