czwartek, 17 sierpnia 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

 

   letnia_scena_baner

Lokalizacja: Teatr Zapowiedzi teatralne

Zapowiedzi teatralne

Młody Duch Tańca w Teatrze Wielkim

mlodduchtanca4 i 6 września od godz. 18:30 w Teatrze Wielkim w Łodzi zobaczymy niezwykłe widowisko taneczne pt. Młody Duch Tańca. Bilety kosztują: 5 zł dzieci, 20 zł osoby dorosłe. Patronem medialnym wydarzenia jest Plaster Łódzki.

Skamieniały las. Operacja łódzka 1914. Niepodległość

We wtorek, 15 sierpnia o godz. 20:30 w Instytucie Europejskim w Łodzi (Piotrkowska 262/264) odbędzie się prapremiera rock oratorium pt. Skamieniały las. Operacja łódzka 1914. Niepodległość. Wstęp wolny - kto pierwszy, ten lepszy - przedstawienie przygotowano dla 300 widzów.

Łukasz "Lotek" Lodkowski w Scenografii

lotek14, 15, 16 i 17 sierpnia od godz. 19 w Scenografii odbędą się wieczory stand-upu z udziałem Łukasza "Lotka" Lodkowskiego. Cena biletów: 30 zł (w przedsprzedaży) / 40 zł (w dniu imprezy).

Żarty z innej beczki i Open Mic | Vol. 5

zartyzinnejbeczkiW niedzielę, 13 sierpnia o godz. 20 w Z innej beczki rozpocznie się piąta odsłona wieczoru ze stand-upem. Bilety kosztują 10 zł.

Rafał Pacześ testuje nowy program

paczesW środę, 9 sierpnia o godz. 19 w All Star Klubokawiarnia (Piotrkowska 217) odbędzie się stand-upowy wieczór z Rafałem Paczesiem. Bilety kosztują 20 zł. Można je zakupić: biletyna.pl/event/Rafal-Paczes-testy-nowego-programu-All-Star-Klubokawiarnia-Lodz-e54390.html#buy.

Letnia Scena 2017 w sierpniu - informacje

letnia_scena_-_internet1Po raz dziewiętnasty Dom Literatury w Łodzi zaprasza w wakacje na Letnią Scenę - Przegląd Małych Form Teatralnych. Spektakle prezentowane będą w każdą środę sierpnia. Bilety kosztują: 25 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu pokazu.

Teatr na wakacje - informator cz. 2

letnia_scena_-_internet1Dziewiętnasta edycja Letniej Sceny, pierwsza Letniej Sceny Monopolis i Teatralnego Pasażu Róży, to główne atrakcje nadchodzącego sierpnia.

Pomoc Domowa w Manufakturze

pomocdomowaTeatr Powszechny w Łodzi i Manufaktura przygotowały wspólny prezent dla łodzian z okazji 594. Urodzin Łodzi. W niedzielę, 30 lipca o godz. 17 na Rynku zaprezentowana zostanie komedia „Pomoc domowa”, kolejna część teatralnego „serialu”, którego bohaterką jest pomoc domowa Nadia, czyli prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się uniknąć plątania w damsko-męski galimatias? Czy zapanuje nad sercowym bałaganem swoich nowych gospodarzy? I jakie tajemnice sama skrywa?

Żarty z Innej Beczki - Trasa 6x7

trasa67W środę, 26 lipca o godz. 20 w Z innej beczki rozpocznie się wieczór ze stand-upem. Na scenie pojawi się sześciu stand-uperów z Polski i dwóch z Łodzi. Wjazd 10 zł - do kupienia na bramce zaraz przed rozpoczęciem imprezy.

Strona 1 z 118