piątek, 31 października 2014

Ostatnia aktualizacja:06:55:56 AM GMT

Lokalizacja: Teatr Repertur teatrów Repertuar teatrów - październik 2010

Repertuar teatrów - październik 2010

repertuarPoniżej zamieszczamy  październikowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

 

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
18:00 Brzydkie Kaczątko
12:00 czytanie "Kamyki Astona" 15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Brzydkie Kaczątko
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
18:00 Latający Kufer
15:30 Latający Kufer
17:00 Brzydkie Kaczątko
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek
18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Śpiąca Królewna
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 października (piątek)
3 października (niedziela)
4 października (poniedziałek)
5 października (wtorek)
6 października (środa)
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
10 października (niedziela)
11 października (poniedziałek)
12 października (wtorek)
13 października (środa)
15 października (piątek)
17 października (niedziela)
18 października (poniedziałek)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
24 października (niedziela)
25 października (poniedziałek)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
31 października (niedziela)
9:00 Czerwony Kapturek
12:00 Złodziej czasu - Niedziela z Arlekinem
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
12:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 Złodziej czasu
12:00 Mała Syrenka - Niedziela z Arlekinem
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
12:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 Mała Syrenka
12:00 Cynowy Żołnierzyk - Niedziela z Arlekinem
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
5 października (wtorek)
6 października (środa)
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
19:00 Antygona w Nowym Jorku
10:00 19:00 Antygona w Nowym Jorku
10:00 12:00 Antygona w Nowym Jorku
10:00 Antygona w Nowym Jorku
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk
19:00 Poskromienie złośnicy
10:00 19:00 Poskromienie złośnicy
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Otello - wariacje na temat
19:00 Otello - wariacje na temat
Scena mała
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
5 października (wtorek)
6 października (środa)
7 października (czwartek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
19:00 Pamięć wody - PREMIERA
19:00 Pamięć wody - PREMIERA

19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Habitat
19:00 Habitat
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
10:00 19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Survival
19:00 Survival
19:00 Produkt
19:00 Produkt
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
Scena kameralna
3 października (niedziela)
5 października (wtorek)
6 października (środa)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
12 października (wtorek)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Toporem w serce
19:00 Toporem w serce
19:00 Balkon
19:00 Balkon
19:00 Balkon
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Rowerzyści
19:00 Rowerzyści
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
27 października (środa)
29 października (piątek)
19:00 Miłość
19:00 Miłość
17:00 Miłość
19:00 Salome
19:00 Salome
19:00 Noc ciemna zmysłów
19:00 Noc ciemna zmysłów
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
4 października (poniedziałek)
5 października (wtorek)
6 października (środa)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
11 października (poniedziałek)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
18 października (poniedziałek)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
25 października (poniedziałek)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
19:15 Trzy razy łódzko
19:15 Trzy razy łódzko
19:15 Michał Bajor - recital
20:15 Teatr Telewizji w Teatrze Małym
10:15 Lekcja
19:15 Lekcja
19:15 Lekcja
19:15 John i Mary - Teatr TM Tomasza Mędrzaka
19:15 Andrzej Poniedzielski - wieczór autorski
20:15 Teatr Telewizji w Teatrze Małym
19:15 Kukła (odwołane)
19:15 Kukła (odwołane)
19:15 Kukła (odwołane)
20:15 Teatr Telewizji w Teatrze Małym
19:15 Trzy razy łódzko
19:15 Trzy razy łódzko
15:15 Trzy razy łóżko (w. angielska) 19:15 czyści jak łza - kabaret
20:15 Teatr Telewizji w Teatrze Małym
11:15 Trzy razy łóżko (wersja angielska)
11:15 Trzy razy łóżko (wersja angielska)
11:15 Trzy razy łóżko (wersja angielska)
11:15 Trzy razy łóżko (wersja angielska)
19:15 Umarli ze Spoon River - z cyklu Manufaktura Poezji
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
9 października (sobota)
12 października (wtorek)
13 października (środa)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
28 października (czwartek)
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat - PREMIERA (MMŁ)
11:00 Znasz-Li ten kraj... Spoko, to przecież Moniuszko! (w ŁDK)
11:00 Znasz-Li ten kraj... Spoko, to przecież Moniuszko! (w ŁDK) - ODWOŁANE
18:30 Wesoła Wdówka (w klubie Wytwórnia)
18:30 Wesoła Wdówka (w klubie Wytwórnia)
18:30 Chopin i jego zaczarowany fotepian - PREMIERA (MMŁ)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
12 października (wtorek)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
24 października (niedziela)
26 października (wtorek)
19:00 Biedermann i podpalacze (odwołany)
19:00 Biedermann i podpalacze (odwołany)
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo
17:30 20:30 Andropauza - Męska Rzecz
19:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Biedermann i podpalacze
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo 19:00 Rzecze Budda Chinaski (V STMP)
19:00 Wdowy (V Spotkania Teatrów Miast Partnerskich)
19:00 Piaskownica (V Spotkania Teatrów Miast Partnerskich)
mała sala
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
25 października (poniedziałek)
28 października (czwartek)
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
19:15 Transfer
19:15 Transfer
19:15 Transfer
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Tak jakby (V Spotkania Teatrów Miast Partnerskich)
19:15 Alkoholicy (V Spotkania Teatrów Miast Partnerskich)
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 października (niedziela)
10 października (niedziela)
12 października (wtorek)
15 października (piątek)
17 października (niedziela)
18 października (poniedziałek)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
24 października (niedziela)
12:30 Skarb Kapitana Haka
12:30 Skarb Kapitana Haka
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:30 Magiczny komputer
10:00 W środku miasta - profilaktyka dla młodzieży
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:30 Złota Kaczka i duch starego zamku
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
5 października (wtorek)
6 października (środa)
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
11 października (poniedziałek)
12 października (wtorek)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
17:00 Czerwony Kapturek - PREMIERA
12:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
17:00 Jaś i Małgosia
12:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00  Śpiąca Królewna Teatru BAJ z Warszawy
9:00 11:00  Śpiąca Królewna Teatru BAJ z Warszawy
9:00 11:00  Śpiąca Królewna Teatru BAJ z Warszawy
9:00 Śpiąca Królewna Teatru BAJ z Warszawy
9:00 17:00 Historia występnej wyobraźni
17:00 Historia występnej wyobraźni
12:00 Moje, nie-moje
9:00 11:00 Moje, nie-moje
9:00 11:00 Moje, nie-moje
9:00 11:00 Moje, nie-moje
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
17:00 Jaś i Małgosia
12:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Białe baloniki
9:00 11:00 Białe baloniki
9:00 11:00 Białe baloniki
9:00 11:00 Białe baloniki
17:00 Tuwimki
12:00 Tuwimki
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
6 października (środa)
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
11 października (poniedziałek)
13 października (środa)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
10:00 19:00 Next-ex
19:00 Next-ex
19:00 Next-ex
19:00 Kolacja dla głupca
10:00 19:00 Kolacja dla głupca
10:00 19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca
16:00 19:00 Kolacja dla głupca
18:00 Warsztaty dramaturgiczne w ramach KOMEDIOPISANIA
13:00 Bez tytuły - Teatr czytaby - przełożony na 25
19:00 Brat mojego syna - pokaz przedpremierowy
19:00 Brat mojego syna - pokaz przedpremierowy
19:00 Brat mojego syna - pokaz przedpremierowy dla bezrobotnych
19:00 Brat mojego syna - pokaz przedpremierowy
19:00 Brat mojego syna - pokaz przedpremierowy
19:00 Brat mojego syna - pokaz przedpremierowy
19:00 Brat mojego syna - PREMIERA
19:00 Brat mojego syna
10:00 Brat mojego syna
10:00 19:00 Brat mojego syna
10:00 19:00 Brat mojego syna
19:00 Brat mojego syna
19:00 Brat mojego syna
18:30 Moja nasza ulubiona poezja 19:00 Brat mojego syna
Scena w Teatrze V6 (Żeromskiego 74/76)
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
17:00 Kochanowo i okolice
17:00 Kochanowo i okolice
17:00 Kochanowo i okolice
19:00 Szalone nożyczki - ODWOŁANE
19:00 Szalone nożyczki - ODWOŁANE
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
4 października (poniedziałek)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
19:07 Top Dogs - pokaz przedpremierowy
19:07 Top Dogs - pokaz przedpremierowy
19:07 Top Dogs - pokaz przedpremierowy
19:07 Top Dogs - PREMIERA
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs
17:00 Dzień Otwarty uczelni 19:07 Top Dogs
Mała sala
przerwa wakacyjna
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701

teatr zamknięty
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
6 października (środa)
8 października (piątek)
10 października (niedziela)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
17 października (niedziela)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
18:00 Piwnica pod Baranami
18:30 Contact
18:30 Contact
18:30 Ziemia Obiecana
18:30 Operetkowe Karaoke
12:00 Koncert "Dla Fryderyka Chopina"
11:00 Straszny Dwór - ODWOŁANE
18:30 Traviata - ODWOŁANE
18:00 Re-Act Fashion Show 2010
18:30 Najpiękniejsze Chóry Świata
18:30 Cinderella (Kopciuszek)
11:00 Cinderella (Kopciuszek)
18:30 Carmen
18:30 Łucja z Lammermooru
18:30 My Fair Lady
18:30 My Fair Lady
18:30 My Fair Lady
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
9:30 12:30 "Pygmalion" w wykonaniu Teatru Angielskiego
9:00 12:00 "Pygmalion" w wykonaniu Teatru Angielskiego
Spektakle Teatru Powszechnego grane w Teatrze V6
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
17:00 Kochanowo i okolice
17:00 Kochanowo i okolice
17:00 Kochanowo i okolice
19:00 Szalone nożyczki - ODOWŁANE
19:00 Szalone nożyczki - ODWOŁANE
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
TEATR ZWIERCIADŁO - SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

reklama

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj... Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj... Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj... Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

BANER_281212_kopia