poniedziałek, 28 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Sztuka Rzeźba - Instalacje Prime Time 2013 w Muzeum Włókiennictwa (foto)

Prime Time 2013 w Muzeum Włókiennictwa (foto)

IMG_5483Do 23 marca w Centralnym Muzeum Włókiennictwa można podziwiać niezwykle ciekawą wystawę Prime Time 2013. W latach poprzednich ekspozycja nosiła nazwę ASP Rocznik.

Formuła się nie zmienia - na wystawie zaprezentowano najlepsze dyplomy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi z Wydziału Tkanin i Ubioru, Wydziału Grafiki i Malarstwa, Wydziału Sztuk Wizualnych oraz Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz. W sumie projekty trzydziestu pięciu studentów łódzkiej ASP, w tym prace malarskie, rysunki, rzeźby, projekty multimedialne czy design.

Prime Time jest jedną z tych corocznych ekspozycji, którą należy po prostu za każdym razem obejrzeć - prezentuje dorobek młodych, zdolnych twórców, o których już wkrótce będzie zapewne głośno.

Prime Time 2013

Złoty Medal otrzymała Monika Gromadzińska za kolekcję ubioru "Bless me". Stroje ze skóry i wełny nawiązują kształtem do szat liturgicznych.Zaś Srebrny Medal otrzymała Danuta Włodarska, za  trzy stoły z pleksi, marmuru i dębowego drewna zdobione frezarką lub grawerowane laserem. Brązowy Medal za zestaw grafik "Zindywidualizowany charakter postaci w wielofiguratywnej kompozycji" otrzymał Stanisław Matsilevich.

/fot. Marcin Bałczewski

/fot. Jacek Kozłowski

Zobacz także:

- ASP. Rocznik 2012 (foto)

- ASP Rocznik 2011 (foto)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież