środa, 17 stycznia 2018

Ostatnia aktualizacja:12:15:12 PM GMT

Lokalizacja: Sport Siatkówka Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej - dzień 3 (foto)

Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej - dzień 3 (foto)

MariuszWlazlyofPGESKRABelchatowattacksagainstWilfredoLeonVeneroofZenitKazanZakończyły się rozgrywki grupy B Klubowych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej w łódzkiej Atlas Arenie. Nie było niespodzianek - do półfinału awansował Zenit i Skra.

Przed pojedynkiem liderów grupy odbyło się spotkanie pomiędzy Shanghai VC i drużyną Personal Bolivar. Po wyrównanej walce w pięciu setach lepsi okazali się zawodnicy z Chin. Było u nich więcej determinacji, gdyż dwukrotnie przegrywając w setach okazali się jednak lepsi.

Shanghai VC – Personal Bolivar 3:2 (22:25, 25:20, 23:25, 25:18, 15:13)
Shanghai: Rao (9 pkt.), Conte (20), Zhan (1), Jiang (14), Z. Zhang (12), Lyneel (12), Ren (libero) oraz Liu (1)
Bolivar: Gauna (9 pkt.), Penczew (18), Lopes (15), Nikić (10), Crer (8), Galdon (2), Gonzalez (libero) oraz Hernandez (1), Lioca (1), Galvan (0)

TheoLopesofBolivaragainstFacundoConteofShanghaiVCblocks

Niestety zawodnicy Skry Bełchatów nie mieli szans z Zenitem Kazań. W pierwszym secie "gospodarze" turnieju walczyli do końca. Jednakże przegrali 27:29. W kolejnych setach Zenit, który w zawodach nie stracił ani jednego seta, okazał się zdecydowanie lepszy i zwyciężył kolejno 25:20 i 25:16.

PGE Skra Bełchatów – Zenit Kazań 0:3 (27:29, 20:25, 16:25)
Skra: Łomacz (0 pkt.), Wlazły (10), Lisinac (7), Kłos (2), Penczew (9), Ebadipour (9), Piechocki (libero) oraz Nedeljković (0), Katić (0), Janusz (0), Romac (1)
Zenit: Michajłow (11 pkt.), Anderson (10), Butko (3), Samojlenko (7), Wolwicz (6), Leon (20), Werbow (libero) oraz Aleksiew (0), L. Alekno (0)