piątek, 15 grudnia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:59:31 PM GMT

Lokalizacja: Sport Siatkówka ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0 (foto)

ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0 (foto)

IMG_0371Siatkarki ŁKSu nie miały większego problemu z pokonaniem zawodniczek drużyny Legionova Legionowo. We wtorek, 14 listopada, w Atlas Arenie pokonały je 3:0. Dzięki temu wynikowi łodzianki zajmują pierwsze miejsce w Orlen Lidze.

Pierwszy set tylko przez momenty był wyrównany. Legionovia prowadziła nawet 17:16. Na szczęście Ełkaesianki podjęły walkę i wygrał cały set 25:22. Drugi set to prawdziwa przewaga gospodarzy, którzy wygrali 25:7. W ostatnim zawodniczki ŁKS zwyciężyły 24:15. Cały mecz trwał mniej niż godzinę.

W kolejnej kolejce siatkarki ŁKS zagrają w Bielsku-Białej z BKS. W Łodzi pojawią się 25 listopada, gdzie podejmować będą rywalki z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0

ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:7, 24:15)

ŁKS: Ewa Kwiatkowska 10, Lucie Muhlsteinova 4, Regiane Bidas 17, Zuzanna Efimienko-Młotkowska 8, Izabela Kowalińska 9, Katarzyna Sielicka 11, Katarzyna Strasz (libero) oraz Dominika Mras 1, Agata Wawrzyńczyk 2.

- ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 3:0 (foto)

- ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Proxima Kraków 3:1 (foto)