letnia_scena_baner

Lokalizacja: Sport Piłka Nożna

Piłka Nożna

Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 (foto)

IMG_6778_kopiujFranek Smuda czyni cuda. W sobotę, 12 sierpnia, stary-nowy trener powrócił na al. Piłsudskiego. Widzew zwyciężył Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie, najpierw w 69. minucie gola strzelił Michalski, następnie w 78. minucie wynik podwyższył Mąka.

ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 1:0 (foto)

IMG_4888_kopiujW kolejnym meczu na własnym stadionie zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego nie stracili gola. W piątek, 11 sierpnia w Łodzi pokonali MKS Kluczbork 1:0. Jedyną bramkę strzelił Jewhen Radionow. Zawodnik łodzian pokonał bramkarza w 78. minucie po świetnym strzale z półobrotu.

ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin 1:0 (foto)

IMG_4204_kopiujZa nami druga kolejka II ligi piłki nożnej. W kolejnym w tym sezonie meczu na własnym stadionie ŁKS pokonał Gwardię Koszalin 1:0. Jedyną bramkę spotkania strzelił w 63. minucie Radionov.

Murapol w Widzewie (foto)

IM_00012W  samo południe, 24 lipca klub RTS Widzew Łódź zorganizował  konferencję dla mediów. Udział wzięli w niej przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź – prezes Przemysław Klementowski i wiceprezes Remigiusz Brzeziński, a także reprezentanci firmy Murapol S.A. – prezes zarządu Michał Sapota oraz dyrektor działu sprzedaży i marketingu Jarosław Matusiak.

Widzew Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki 4:1 (foto)

DSC_0125

Ostatnia kolejka pierwszej grupy III Ligii miała przynieść rozstrzygnięcie w kwestii awansu. Na placu boju pozostali już tylko: Finishparkiet oraz AP ŁKS. Mecze były rozgrywane równolegle i miały rozpocząć się o godzinie 17. Tak właśnie w większości przypadków było, a na stadion przy al. Piłsudskiego punktualnie melduje się ponad 10 tys. kibiców.

Widzew Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:1 (foto)

P603011Fatalnie zaprezentowali się piłkarze Widzewa. Na własnym stadionie przegrali z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 0:1.

Neymar Jr's Five (foto)

NEYMAR_JRS_FIVE_2017_Ede_Fot._Piotr_Szewc-6W sobotę 3 czerwca odbył się przystanek eliminacyjny turnieju Neymar Jr’s Five w Łodzi. Na boisku przy ulicy Łanowej stawiło się 29 drużyn. Pierwszy raz w rozgrywkach wzięły udział drużyny w pełni składające się z obcokrajowców. W finale zmierzyły się ekipy PRAWIE NAJLEPSI  i CAMPEONES. To właśnie oni zagrają 10 czerwca w Warszawie. Zwycięzca krajowego finału pojedzie reprezentować Polskę na MŚ w Brazylii. Był to ósmy przystanek turniejowej trasy, która w przeciągu 4 tygodni odwiedzi 10 miast w całej Polsce.

Widzew Łódź - Huragan Morąg 3:1 (foto)

DSC_0027„Gonić lidera…” skandowali kibice Łódzkiego Widzewa podczas ostatniego meczu XXX kolejki III Ligii Łódzko- Mazowieckiej. Powodem optymizmu były „prezenty” od lidera z Nowego Miasta Lubawskiego oraz ŁKS, którzy odpowiednio przegrali oraz zremisowali swoje mecze. Derbowy niedosyt u kibiców, graczy, działaczy i trenera miał zniknąć po pewnym zwycięstwie nad Huraganem Morąg. W rundzie jesiennej właśnie Huragan „zwolnił” trenera Płuskę ogrywając RTS 3:0. To od tego spotkania Widzew zaczął gubić punkty a strata do lidera urosła do 12 oczek. Czemu więc, dla odmiany, ten mecz miałby nie zacząć tryumfalnego pochodu do II Ligii?

Widzew Łódź - ŁKS Łódź 0:0 (foto)

IMG_3945_kopiujJak wielkim wydarzeniem na piłkarskiej mapie Polski mają Derby Łodzi pokazał środowy mecz przy al. Piłsudskiego. Skromna ilość wejściówek wyprzedała się w mgnieniu oka a na stadionie zameldował się komplet widzów. Zainteresowanie było tak wielkie, że teza o zapełnieniu trzydziestotysięcznika nie jest przesadzona.