3 i 4 czerwca na Rynku Manufaktury rozegrana zostanie XV edycja turnieju koszykówki ulicznej BASKETMANIA. W piątek 3 czerwca rywalizować będą drużyny szkolne chłopców i dziewcząt, w trzech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.
Więcej informacji, regulamin i karty zgłoszenia można uzyskać na oficjalnym profilu Basketmanii 2011 na Facebooku, stronie www.lodz.azs.pl,w biurze AZS Łódź przy ul. Lumumby 22/26 oraz punkcie informacyjnym galerii handlowej w Manufakturze.
Zapisy do turnieju sobotniego (OPEN) potrwają do: piątku 3 czerwca, do godziny 16.00. O udziale w Turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , biurze AZS Łódź oraz w punkcie informacyjnym galerii handlowej w Manufakturze.




Zobacz, co ciekawego dzieje się w tym miesiącu.
