sobota, 26 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: O nas

O nas

Email Drukuj PDF

"Plaster Łódzki" jest serwisem kulturalno-społecznym. Na naszych łamach znajdziesz informacje z życia Łodzi i okolic. W dobie tabloizacji mediów postanowiliśmy iść pod prąd. Nie szukamy skandalów, nie chcemy publikować informacji o kolejnych wypadkach, czy pożarach.


"Plaster" to miejsce dla osób szukających informacji i relacji z wydarzeń kulturalnych i sportowych. To portal umożliwiający prezentację własnego dorobku ( w działach Wirtualna galeria, Strefa twórczości oraz Łódzka scena muzyczna), przybliżający sylwetki artystów i sportowców z naszego miasta. To serwis, który dzięki konkursom i organizowaniu imprez przybliży chętnym możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych.


Nie jesteśmy jedynie wirtualni. Dzięki współpracy z Centrum Sztuki UŁ "Kinem Cytryna", Fundacją Inicjatyw Twórczych Plaster czy Domem Literatury organizowaliśmy najróżniejsze wernisaże, festiwale, imprezy muzyczne, a także lubiane przez wszystkich plenery fotograficzne.


"Plaster Łódzki" założyła grupa przyjaciół, która przez niecałe dwa lata prowadziła inny łódzki serwis. Dziś jesteśmy pełni zapału i nie mniejszej ilości pomysłów, które chcemy zrealizować wraz z Wami. Wydawcą "Plastra" obecnie jest Fundacja Na rzecz Wspierania Kultury "Plaster Łódzki".

 


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z "Plastrem". Dzięki nam możecie odbyć praktyki lub też staż, a także zostać wolontariuszem przy organizowanych przez nas wydarzeniach. Jeśli sami macie pomysł na jakąś imprezę wspomożemy Was przy tym - kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.