piątek, 25 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Ragnar Ólafsson w TU

Ragnar Ólafsson w TU

IMG_7433

W piątek, 18 maja o godz. 20 w TU przy Piramowicza 11/13 wystąpi Ragnar Ólafsson.Bilety:  20 zł - w przedsprzedaży, 25 zł - w dniu koncertu.

Ragnar Ólafsson - wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal. Najbardziej znanym z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach.Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, country. Ragnar Ólafsson w maju przyleci do Polski na krótką trasę koncertową. Koncertować będzie ze świetnym skrzypkiem Davidem Ra-Champarim. Promować będą debiutancki album Ragnara „Urges”, który zbiera już pierwsze bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież