niedziela, 25 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:08:06:52 PM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Krzemiński/Parker/Serafiński Trio u Milscha

Krzemiński/Parker/Serafiński Trio u Milscha

W niedzielę, 17 grudnia o godz. 19:30 u Milscha rozpocznie się koncert Krzemiński/Parker  Serafiński Trio - Winter hammod lounge. Godzinę wcześniej odbędzie się kolacja. Rezerwacja stolika tel. 505 376 382, bilety: 50 zł, przy wejściu (płatność gotówką), koncert+kolacja: 90 zł.

Muzyka tria to zarówno ciekawie zaaranżowane standardy jazzowe, jako hołd dla ich wielkich kompozytorów, jak również kompozycje trębacza. Wzajemna inspiracja oraz przenikanie się świeżości, amerykańskich korzeni i doświadczenia, nadają każdej frazie nowoczesny a jednocześnie bardzo rdzenny jazzowy wymiar. Wszystko to powoduje, że każdy utwór, od najwolniejszej ballady do najszybszego swinga i każdy koncert zespołu to prawdziwa jazzowa perełka.

Piotr Krzemiński - trąbka, flugelhorn
Paweł Serafiński - organy hammonda
Frank Parker - perkusja

Jazzowe Spotkania u Milscha to cykl kameralnych koncertów, których gospodarzem jest łódzki trębacz - Piotr Krzemiński. Zapraszani przez niego goście z Polski i spoza jej granic prezentują jazz na najwyższym muzycznym poziomie, melodyjny i pełen emocji, a perfekcyjnie dopracowane koncerty pozwalają odczuć każdy atom krążącej energii.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież