czwartek, 22 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Syntezatorowe rytmy w klubie DOM

Syntezatorowe rytmy w klubie DOM

brusque_twinsBrusque Twins to duet, który od blisko dekady tworzy w Montrealu oparte w dużej mierze na brzmieniu syntezatora piosenki. Na ich ostatnim wydawnictwie – epce „Trashbag” – roi się od muzycznych niespodzianek. W najbliższą niedzielę (29 października) muzyków będzie można posłuchać na żywo w klubie DOM. Początek koncertu o godzinie 20. Bilety kosztują 15 złotych.

Brusque Twins tworzą Hollie Hensman i Derek Evan George. Muzycy w 2009 roku przeprowadzili się do Montrealu i właśnie tam rozpoczęli pracę nad swoim pierwszym wydawnictwem. Po tym, jak ich debiutancka epka „Cliff Dweller” ujrzała świtało dzienne, wyruszyli w trasę po Montrealu. Chwilę później przyszedł czas na minialbum „A Voice In The Night”, na którym muzyka  Brusque Twins ewoluowała w stronę techno i EBM.

Koncerty Brusque Twins to niesamowite przeżycie. Występy odbywają się w zaciemnionej sali, której całe oświetlenie stanowi pojedynczy, mały stroboskop, pulsujący w rytmie muzyki. To wszystko podkreśla fizyczny apsekt koncertów i kompozycji. Na koncercie w Łodzi, muzycy bedą promować najnowsze wydawnictwo – „Trashbag”, które stanowi muzyczną mieszankę elektroniki, post punku i synth popu.

Brusque Twins pojawi się 29 października (niedziela) na scenie klubu DOM. Bilety na występ, który zaplanowany jest na godzinę 20, kosztują 15 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież