sobota, 21 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Kluby w Łodzi - informator, mapka, kalendarz koncertów

Kluby w Łodzi - informator, mapka, kalendarz koncertów

Klub Wytwórnia, New York, Scenografia. To tylko kilka z wielu łódzkich klubów, gdzie grają muzykę na żywo. Wychodząc na przeciw naszym czytelnikom przygotowaliśmy ściągę na temat łódzkich lokali.

W poniższym spisie znajdują się tylko lokale, w których można usłyszeć zespoły/artystów grających rock, reggae, hip-hop, jazz i pochodne. Miejsca clubbingowe przedstawimy wkrótce, w podobnym artykule. Aby ułatwić przeglądnie postanowiliśmy wszystkie miejsca podzielić na trzy podgrupy - typowe koncertownie, czyli miejsca, w których dzieje się dużo, kluby grające czasami muzykę na żywo oraz kluby studenckie.



PAŹDZIERNIK  2017
(aktualizacja 5 października 16:40)
Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
14 października
17 października
19 października
20 października
21 października
18:00 Thomas Lehn / Wolfram / Tadeusz Sudnik
20:30 Christian Meaas Svendsen
22:00 Jazzpospolita
22:00 Gaba Kulka
22:00 Świetliki
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
14 października
21 października
20:00 Bartas Szymonia
19:00 Tribute to Iron Maiden - Blood Brothers
Akademia Muzyczna w Łodzi - Sala Koncertowa, Żubardzka 2
w październiku brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w październiku brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
14 października Magister Ninja
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w październiku brak informacji o koncertach
Andrzeju, nie denerwuj się, Piotrkowska 43
6 października
13 października
14 października
21 października
28 października
19:00 The Corpse, 72dr, Dziady Borowe, Cold Heart
19:00 Vierna / Tribute to ONA & Poligon nr 4
21:00 Kuśka Brothers
19:00 Lej Mi Pół
19:30 IYF #9 Lobotomia/EternalFever/NuclearHolocaust/Deathreat
Arturówek, Skrzydlata 75
w październiku brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
11 października
14 października
22 października
19:00 KMF - Steczkowska, Cugowski, Kiljański, Piasek, Radek, Szcześniak
??:?? Enio Morricone
19:30 Orkiestra Złotych Przebojów - Andrzejczak, Ziółko, Ostrowska, Urbańska
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
20 października 21:00 After Party
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w październiku brak informacji o koncertach
Balanga, Struga 8/10
6 października
27 października
22:00 Letni Chamski Podryw
22:00 Piękni i Młodzi
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
w październiku brak informacji o koncertach
Breadnia, Piotrkowska 86
w październiku brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w październiku brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w październiku brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
3 października 20:00 Jam Session Marka Kądzieli
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w październiku brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
14 października
15 października
20:00 Tarwid Q-tet
20:00 Trio Zerang/Wójciński/Mełech
Cotton Club, Politechniki 9a
w październiku brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
2 października
7 października
19 października
28 października
29 października
21:00 Jarboe, Father Murphy
21:00 Piernikowski / Gołębiewski
19:30 BDTH - SO SLOW, Fleshworld, Dom Zły
21:00 Bass Astral x Igo
20:00 Brusque Twins
Dom Literatury, Roosevelta 17
13 października
27 października
20:00 KAST. + Screamin' Dollz - PATRONAT PLASTRA
19:00 Zahlada - PATRONAT PLASTRA
EC-1, Targowa 1/3
w październiku brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
20 października 20:00 Bartek Kujawski + Lautbild
Ferajna, Piotrkowska 79
w październiku brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
10 października
29 października
20:00 Tubis Trio
19:00 Soundedit - Michael Nyman Band
Format, Tymienieckiego 3
18 października
21 października
25 października
20:00 Wojtek Justyna TreeOh!
21:00 Iza Lach, Daniel Spaleniak
20:00 Ragnar Ólafsson
Futurysta, al. Politechniki 7
w październiku brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w październiku brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w październiku brak informacji o koncertach
Grindhouse, Rewolucji 1905 r. 48
7 października
14 października
21 października
21:00 Anna Guhs i Mateusz Tranda
21:00 The Melons
21:00 Janusz Nastarowicz i Kamil Szewczyk
Hala EXPO, al. Politechniki 4
w październiku brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w październiku brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
6 października
14 października
20 października
21 października
27 października
28 października
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Kamil Szewczyk
20:00 Hazed Acoustic
20:00 Conexion
20:00 Ceili
20:00 Sin Trinity
20:00 Bartek Grzanek
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
21 października
28 października
31 października
21:00 WOWA
21:00 4 Szmery
21:00 Bandaż Elastyczny
Keja Pub, Kopernika 46
1 października
6 października
7 października
8 października
13 października
14 października
20 października
22 października
23 października
26 października
27 października
28 października
18:00 Trzy Gitary
21:00 EKT Gdynia
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
19:00 Dom o Zielonych Progach
21:00 U Studni
21:00 Cztery Refy
21:00 Lubelska Federacja Bardów
18:00 Rycząca Dwudziestki
19:00 Money Junk
21:00 Trio Seta / Michałowski /Gorgon
21:00 Czerwony Tulipan
21:00 Za Horyzonetem
Kij, Jaracza 45
5 października
6 października
14 października
20 października
21 października
20:00 Algorhythm
20:00 Haze Acoustic Trio
21:00 Gangrena
21:00 BonSoul (Bonson x Soulpete)
21:00 Natalia Kordiak
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w październiku brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
14 października 16:00 Jacek i Andrzej Zielińscy
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
w październiku brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
2 października
6 października
7 października
20 października
27 października
20:00 Lacerated And Carbonized + Fear Of Blood
21:00 Bitwa Łódzka / Freestyle Battle
19:00 Chico / Headwind / Thar Ai / The Sound Code
20:00 RedRoom + Suchy Pion
19:00 Prawda + Sedes
Lokal, Pasaż Schillera
21 października 21:00 Iza Lach, Daniel Spaleniak
Long Play, Piotrkowska 90
w październiku brak informacji o koncertach
Lordi's, Piotrkowska 102
w październiku brak informacji o koncertach
ŁSSE, Tymienieckiego 22
w październiku brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
13 października
27 października
29 października
17:00 Guitar Day
20:00 Kwartet Jorgi
19:00 Hunter
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w październiku brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
5 października
6 października
11 października
14 października
20 października
21 października
27 października
29 października
19:00 Blaspherian/Incarceration/Armagh
21:00 Łydka Grubasa
19:00 Wunder WAVE 85, Voivod, Earth Ship, Kinsky
19:00 Malthusian, Outre, Taran, Rites of Daath
20:00 Hypnos, Anthem, Stygmath
19:00 Deep Desolation, Arcane Dust, StygmatH, Neurotic Serenity
19:00 Valkenrag/ Aether/ In Extremis/ GjeldRune/ Eternal Fever
19:00 Black Witchery, Possession, Nyogthaeblisz
Manufaktura, Drewnowska 58
7 października 20:00 Kayah
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
15 października 20:00 Tylko spokój nas uratuje
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w październiku brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w październiku brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
4 października
5 października
6 października
7 października
11 października
12 października
13 października
14 października
18 października
19 października
21 października
22 października
25 października
26 października
27 października
28 października
20:00 New York Festiwal: Clumsy Warlocks, Snowblind, Mexyk
20:45 Scream INC.
21:00 TSA
22:00 Los Potatos
20:00 New York Festiwal: Distinct Way, Corr, The Perfumes
20:00 AKO OKA
22:00 Laid Back Quartet
18:00 Lebowski 22:00 Samokhin Band
20:00 New York Festiwal: Doom Wings, Violka, VernissagE
20:00 Opiłki
18:00 Limit Dźwięku i KAST. 22:00 Hendrix Project
18:00 Nick Sinckler
20:00 New York Festiwal: Canis Latrans, Authority, 0% normy
21:00 Oxon
21:00 Złe Psy
19:00 Stara Śpiewka 22:00 Latające Talerze
Niebostan, Piotrkowska 17
8 października 19:00 Olga i Michał
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
13 października 19:00 Sravanti i Orient Company
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w październiku brak informacji o koncertach
OHM, Manufaktura
w październiku brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w październiku brak informacji o koncertach
Pawilon, Wojska Polskiego 65 (Aleksandrów Łodzki)
w październiku brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w październiku brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
18 października 20:00 Hans Andrias
Pop'n'Art, Plac Wolności 6
3 października 20:00 Snorri Helgason
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
w październiku brak informacji o koncertach
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w październiku brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
14 października
20 października
22 października
26 października
20:00 Cjalis
19:00 Venflon i Vermis
19:30 Janek Samołyk + Muzyka Końca Lata
20:00 Kobranocka
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
20 października 21:00 Żabson
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w październiku brak informacji o koncertach
Stacja Łodź, Traugutta 3
14 października 21:00 Norbi
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
28 października 20:00 EKT Gdynia
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w październiku brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w październiku brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Club, Moniuszki 4a
2o października 22:00 Sławomir
Teatr DOM, Piotrkowska 243
14 października 19:00 An Dreo e Karina
Teatr Mały w Manufakturze
18 października 19:15 Agnieszka Grajnert
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
25 października 19:00 Kagyuma
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
22 października 18:00 Wieczór pieśni sefardyjskich
Teatr Powszechny, Legionów 21
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
6 października 20:00 Jacek Cygan i goście
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w październiku brak informacji o koncertach
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w październiku brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
3 października
4 października
5 października
6 października
7 października
20:30 Duo Acoustic
20:30 Maciej Grenda
20:30 Victor Kuznersov Duo
20:30 Ace Trio
20:00 Max Falley Band
Williamsburg, Piotrkowska 6
w październiku brak informacji o koncertach
Woonerf przy 6. sierpnia
w październiku brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 31
w październiku brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 października
7 października
8 października
14 października
19 października
27 października
28 października
29 października
31 października
19:00 Siesta w drodze: Lura
19:00 Me And That Man
19:00 Kult
20:00 Kari + Nocna Linia
20:00 Daria Zawiałow
19:00 Soundedit 2017 - Skalpel, Gary Numan
19:00 Soundedit 2017 - Biliński, The Residents, Holy,Holy
19:00 Coma + Snowman i Reload
20:00 Ørganek
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w październiku brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
6 października
20 października
29 października
20:00 Kurws
20:00 Smkkpm
20:00 Żywiołak

Zobacz także:


- Kluby w Łodzi - informator, mapka

- Nasze foto i wideo relacje z koncertów

/foto Przemek Sikora / muzyczneobrazki.pl

Kluby, w których odbywają się koncerty

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w grudniu brak informacji o koncertach
Antrakt, Zachodnia 93
w grudniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
5 grudnia 18:00 Budka Suflera
Bagdad Cafe, Jaracza 45
4 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
21:00 Pornohagen
21:00 IX Urodziny Dreadsquadu
21:00 XX Urodziny Bagdad Cafe
Blu&Home, Plac Komuny Paryskiej 5
11 grudnia 22:00 Black Xmass - donGURALesko
Bycze Oko, Wólczańska 38
w grudniu brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Centrum Kultury Młodych, Lokatorska 13
4 grudnia 18:00 H'ernest
Dekompresja, Limanowskiego 200
11 grudnia 19:30 Hey
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
3 grudnia
6 grudnia
19:00 papARTy: Arszyn/Duda + Pogodno
20:00 Rogiński gra Bacha
FabrySTREFA, Piotrkowska 138/140
18 grudnia 20:00 Indigo Tree
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w grudniu brak informacji o koncertach
Gniazdo Piratów, Żeromskiego 52
4 grudnia
5 grudnia
6 grudnia
7 grudnia
8 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
12 grudnia
13 grudnia
14 grudnia
15 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
19 grudnia
20 grudnia
21 grudnia
22 grudnia
23 grudnia
26 grudnia
27 grudnia
28 grudnia
29 grudnia
30 grudnia
31 grudnia
Ryczące Dwudziestki
Żeby Nie Piekło              
Andrzej Motel - Mikołajki szantowe
Bandażduo              
Alkomat              
Pod Dudą              
Bandaż Elastyczny    
Zakaz Wyprzedzania + Statyści              
Janusz Nastarowicz              
Otwarta Scena Młodych              
Qcza              
Shell Shock              
Na Razie              
Karuzella    
EKT-Gdynia    
Janusz Nastarowicz              
Otwarta Scena Młodych              
Bandażduo              
Wigilijna Scena              
Butter                            
Kolędowe impresje              
Otwarta Scena Młodych              
Orkiestra Ta              
Space - Faces akustycznie              
Pali się              
Na Razie
Hala MOSiR, Skorupki 21
w grudniu brak informacji o koncertach
Heaven, Piłsudskiego 14
w grudniu brak informacji o koncertach
Hospital Unit, okolice Działek i Szpitala UM
w grudniu brak informacji o koncertach
Improwizacja, Wólczańska 38
11 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
21:00 Łódzka Strefa Funky - PATRONAT PLASTRA
21:00 Dent Band        
20:00 Eldo - PATRONAT PLASTRA
Irish Pub, Piotrkowska 77
9 grudnia 20:00 Clesmersi
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
3 grudnia
4 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
20:00 Frontwar    
20:00 Ratuj się kto morze        
20:00 Hetman                
20:00 Jeremus Band
Jazzga, Piotrkowska 14
12 grudnia 21:00 Mikrokolektyw
Keja Pub, Kopernika 46
4 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
21:00 Arek Zawiliński & Roman Ziobro
21:00 Męski Punkt widzenia
21:00 Beltaine        
21:00 Grzmiąca Półlitrówa - koncert wigilijny
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
11 grudnia 20:00 Katarzyna Groniec
Lizard King, Piotrkowska 62
3 grudnia
4 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
23 grudnia
31 grudnia
22:00 Zydeco Flow
22:00 Samokhin Band
21:00 Trio Elektryczne              
22:00 Face to face    
22:00 Kamień Kamień Kamień    
21:00 KGBand i Rambo Jet         
22:00 Big Fat Mama
22:00 Carte Blanche
21:00 Bandaż Elastyczny
20:00 Public Relations - Sylwester
Luka, Zachodnia 26
3 grudnia
4 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
20:00 Niebonie
20:00 Ted Nemeth + No Smoking in Corridor + Freepost
20:00 Magister Nija
20:00 AHEAD + Souldust + 2Loan
20:00 Kredens Acoustic
20:00 Banda Whysego
30:00 Bues Live Party
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
w grudniu brak informacji o koncertach
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
8 grudnia 21:00 Świetliki - PATRONAT PLASTRA
Manufaktura, Drewnowska 58
w grudniu brak informacji o koncertach
Mięta Bar (dawna Fabryka), Piotrkowska 80
w grudniu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w grudniu brak informacji o koncertach
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w grudniu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w grudniu brak informacji o koncertach
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
7 grudnia
11 grudnia
20:00 Fonovel - PATRONAT PLASTRA
21:30 Sosnowski & Chains Smokers - PATRONAT PLASTRA
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
2 grudnia
6 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
20:00 H'ernest
19:30 Przejście
21:00 Agnellus - PATRONAT PLASTRA
19:00 Piotr Bukartyk
Sala Koncertowa Politechniki Łódzkiej, al. Piłsudskiego 3a
w grudniu brak informacji o koncertach
Soma, Stefanowskiego 17
w grudniu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
3 grudnia
4 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
21:00 Radio Bagdad
21:00 2'Loan
21:00 Los Potatos
21:00 Blade Loki
21:00 Nocna Zmiana Bluesa
21:00 Obstawa Prezydenta
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
3 grudnia
5 grudnia
6 grudnia
20:00 The Wasching Machine
20:00 The Stylacja
21:00 Monika Kuszyńska
Studio S.R. Żak, Politechniki 7
w grudniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w grudniu brak informacji o koncertach
Śródmiejskie Forum Kultury - Dom Literatury, Roosevelta 17
10 grudnia
12 grudnia
20:00 Mikorwafle
20:30 Bielas i Marynarze
Teatr Mały (Manufaktura)
19 grudnia 19:15 Ewa Zając Trio Jazz
Teatr Wielki, pl. Dąbrowskiego
6 grudnia 19:00 Michał Bajor
Tirador, Piotrkowska 55
w grudniu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 grudnia
4 grudnia
5 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
19:00 TSA
20:00 Barwy Rocka
19:00 Dżem
20:00 Jan Garbarek Group
19:30 Yann Tiersen
20:00 Jubileusz 10 - lecia Yankel Band
20:00 Coma Akustycznie
Zapiecek, Piotrkowska 43
3 grudnia
17 grudnia
20:00 Kuśka Brothers
20:00 Szymon Pejski

Kluby Studenckie, w których gra się muzykę "na żywo"

Klub Akademia, Stefanowskiego 17 - czasami odbywają się tu koncerty
w grudniu brak informacji o koncertach
Pub Hiluś, Politechniki 11 - grywają tu zespoły rockowe
w grudniu w każdą sobotę od 21 Rockoteka
Klub Medyk, Lumumby 5 - studenci UM organizują tu co semestr koncert rockowy
w grudniu brak informacji o koncertach

Zobacz także:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież