środa, 23 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Reszta Pokolenia, Londyn 70 w KIJu

Reszta Pokolenia, Londyn 70 w KIJu

resztapokoleniaW piątek, 17 marca od godz. 19 w Kiju muzycznie. Na scenie pojawią się formacje Reszta Pokolenia oraz Londyn 70. Wstęp wolny.

Reszta Pokolenia - Płocki kwartet, który z grania początkowo ostrego, szybkiego punka ewoluował w bardziej rytmiczne punk rockowe klimaty.  Na przełomie czerwca i lipca 2012 roku zapisał w studiu - band.pl - jedenaście utworów, które zostały wydane na krążku pt. „Prawda”. Tuż przed gwiazdką 2016 wydał własnymi siłami długo wyczekiwany drugi album „Reszta Pokolenia”, nagrany w FL Studio i wydany przy współpracy z GM Records. Skład: Sławomir "Kuro" Kurek - gitara / wokal, Mateusz "Marat" Szwarc - gitara basowa, chórki, Maciej "Sosen" Sosnowski - gitara, Łukasz "Fred" Chaniło - perkusja

Londyn 70 - Zespół powstał w 1991 roku i działał prężnie na podlaskiej scenie do roku 1998 w którym zawiesił działalność. Jak sama nazwa wskazuje kapela mocno się inspiruje wydarzeniami oraz dokonaniami kapel działających w UK na przestrzeni lat 70 oraz późniejszych. Kapela reaktywowała się w połowie 2012 roku. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na debiutancką płytę, która ukaże się prawdopodobnie w 2017.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież