sobota, 26 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Krzysztof Antkowiak w New Yorku

Krzysztof Antkowiak w New Yorku

krzysW niedzielę, 19 marca o godz. 18 w New Yorku rozpocznie się recital Krzysztofa Antkowiaka. Bilety w cenie: 40 zł przedsprzedaż/50 zł w dniu koncertu/VIP 60 zł (miejsca siedzące drink niespodzianka od Szefa Baru).

Wokalista, kompozytor, pianista i producent. Jeden z najciekawszych głosów w Polsce.  Charyzmatyczny, urzekający i ciepły. Pasjonat muzyki. Twórca. Rocznik ’73. W wieku zaledwie 15 lat skradł serca opolskiej publiczności, a jego fenomenalnie wyśpiewany utwór "Zakazany owoc", duetu Dębski-Cygan, z miejsca stał się przebojem wszechczasów. Współpracował z cenionymi gwiazdami polskiej sceny, min. Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, Grzegorzem Ciechowskim. W swojej podróży artystycznej ma ponad tysiąc koncertów w kraju i za granicą - w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Przez 7 lat był wokalistą niezwykle żywiołowego zespołu Drum Machina, z którym występował w kraju i za granicą. Koncertował również m.in. z irlandzkim zespołem Gaelforcedance. Stworzony z Marcinem Domuratem w 2015 roku projekt Simplefields został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez krytyków, jak i wielbicieli Krzysztofa.

Jego występ na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie 2016 w duecie z Katarzyną Cerekwicą w przepięknie wyśpiewanym utworze "Forever" mocno zapadł w pamięci publiczności. W swojej twórczości Antkowiak wymyka się konwencjom. Jego zmysłowy, charakterystyczny tembr głosu wzrusza, porywa i ujmuje. Styl Krzysztofa, a właściwie przecinające się różne style muzyczne, wyznacza trendy i nowe brzmienia harmonii. W atmosferze którą stwarza z pewnością każdy odnajdzie subtelną cząstkę samego siebie. W urzekający i niepowtarzalny klimat swoich koncertów, angażuje wszystkich odbiorców. Nikt nie zostaje obojętnym...

Recital obejmować będzie utwory w różnych barwach zarówno  emocjonalnych jak i nastrojowych. Krzysztof Antkowiak zagra min :
 - „Fields of gold „ Sting
 - „Downtown train “ –T. Waits
- „Lulaby Waltz”- Simplefields
- „Cały z kochania” – tekst -G. Ciechowski
- „ Matylda” T. Waits
- „Forever never comes” – Simpelfields
- „ Deszczowe psy” – T. Waits
- „ Modlitwa „ – B. Okudżawa

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież