środa, 26 kwietnia 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń

Zapowiedzi wydarzeń

Agnes Obel w Wytwórni

JPEG_GRAFIKATrzy albumy studyjne, spośród których debiutancki pokrył się pięciokrotną platyną, ponad 300 koncertów w ponad 20 krajach na całym świecie oraz szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego - tak podsumować można w skrócie dotychczasową karierę Agnes Obel. Popularna duńska piosenkarka, pianistka i autorka piosenek już niebawem wystąpi w Łodzi oraz we Wrocławiu! Bilety na koncerty nadal w sprzedaży.

Old Breakout w New Yorku

oldbreakout2W piątek, 28 kwietnia o godz. 20 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Old Breakout. Bilety w cenie: 40 zł przedsprzedaż/50 zł w dniu koncertu /VIP – 70 zł (miejsca siedzące blisko sceny + drink niespodzianka od Szefa Baru).

Chris Ellys przy Pogonowskiego

Chris_Ellys_-_foto_2W środę, 26 kwietnia o godz. 20 w Pogonka House Gigs pojawi się Chris Ellys. Chłopak ma 21 lat. Jest dobrze zapowiadającym się songwriterem o charakterystycznym głosie. To spokojne granie w stylu Damiena Rice’a, Eda Sherana, Stu Larsena czy Passenger. Zapowiadają się spokojne, nastrojowe, bardzo intymne koncerty z gitarą i Jego wokalem.

Peja/Slums Attack w Soda Underground

pejaW piątek, 28 kwietnia w Soda Underground rozpocznie się koncert Peji/Slums Attack. Bilety kosztują - 30 zł przedsprzedaż w kasie klubu oraz w kasie klubu Lordis. W dniu koncertu w kasie klubu w cenie 35 zł.

Scream Inc. w New Yorku

metallica-fotoW środę, 26 kwietnia o godz. 20 w New Yorku wystąpi ukraiński tribute band Metallicy - Scream Inc. Bilety: 30 / 40 zł.

Songwriter Festiwal 2017

sonwrite17Przed nami kolejna edycja Songwriter Łódź Festiwal. W każdy piątek, od 29 kwietnia do 9 września, na Piotrkowskiej, na początku woonerfu przy 6. sierpnia, wystąpią najciekawsi muzycy z całego kraju.

Ray Wilson - Genesis Classic w Wytwórni

RayWilson_poster27 kwietnia 2017 r. o godz. 20.00 w łódzkim Klubie Wytwórnia wystąpi Ray Wilson były wokalista Genesis. Szkocki frontman zaprezentuje zarówno największe przeboje grupy jak i materiał autorski. W trakcie tej części trasy Wilson odwiedzi Polskę, Niemcy, Holandię, Austrię, Szwajcarię.

Lonker See w Pop'n'Art

lonkerseePillow Sessions to cykl koncertów, który nawiazuje do coraz bardziej popularnych house gigs, czyli spotkań, w czasie których w kameralnej, niezobowiązującej atmosferze można posłuchać muzyki na żywo. Jako pierwsi w Pop'Art (Plac Wolności 6) wystąpi Lonker Sea. Bilety kosztują 15 zł.

Koala Voice w DOMu

koalavoiceW niedzielę, 23 kwietnia w DOMu wystąpi słoweńska formacja Koala Voice. Wstęp wynosi 10 zł.

Strona 1 z 299