środa, 24 maja 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń

Zapowiedzi wydarzeń

10 faktów o Agnes Obel

Agnes-Obel_newsletter_1_8665e1b0f6_70a95be763.jpg31 maja w Wytwórni wystąpi Agnes Obel. Prezentujemy 10 faktów, które powinien znać każdy uczestnik nadchodzącego występu.

Koncert poYapowy 2017

yapaaaaW niedzielę, 28 maja o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert poYapowy. Wstęp wolny.

Andre Rieu w Atlas Arena

_MG_8395Tradycyjnie raz w roku Andre Reiu odwiedza Łódź. W piątek, Artysta po raz czwarty wystąpi w Atlas Arenie. 26 maja tradycyjnie towarzyszyć mu będzie Johann Strauss Orchestra. Na scenie pojawi się pięćdziesiąt osób.

Kubryk 2017 - informacje

kubrykPrzed nami kolejne, już trzydzieste trzecie, Łódzkie Spotkania z Piosenką Żeglarską Kubryk. Festiwal w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 maja w trzech lokalizacjach: Łódzkim Domu Kultury, Keja Pub oraz w Fundacji Zapiecek.

Carrier/Gadecki/Mazur/Lambert w Fabryce Sztuki

Carier_lambert_Gadecki_Mazur_Plakat_nowe_logo

24 maja w Fabryce Sztuki wystąpi kwartet  Carrier/Gadecki/Mazur/Lambert. Bilety kosztują: 25/30 zł.

Deep Purple w Atlas Arenie

DPLegenda rocka, zespół Deep Purple, przyjedzie do Polski w maju 2017, żeby zaprezentować publiczności materiał z nowego krążka "inFinite" i ... powiedzieć 'do widzenia'. Trasą "The Long Goodbye Tour" muzycy żegnają się ze sceną, więc będziemy ich w Polsce podziwiać ostatni już raz! Deep Purple wielokrotnie odwiedzali nasz kraj, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich ostatnie występy z pewnością będą wielkim i wzruszającym wydarzeniem!

Piotr Bukartyk w Scenografii

bukartyk22 maja o godz. 19 w łódzkim Klubie Scenografia wystąpi Piotr Bukartyk.

Hok-Key, Nerville i Fireball w Krańcoofce

reapingPrzemierzająca całą Europę białoruska Kawaleria Hok-key przybędzie do Łodzi, aby rownież tutaj siać spustoszenie. Muzycy wystąpią w Krańcoofce w niedzielę, 21 maja. Wstęp: 10 zł.

Bass Astral x Igo w Pop'n'Art

basastralW niedzielę, 21 maja o godz. 20:30 w Pop'n'Art (Plac Wolności 6) wystąpią Bass Astral i Igo. Bilety do nabycia w lokalu w przedsprzedaży i przed koncertem. Cena biletu: 20 zł.

Strona 1 z 305