sobota, 21 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Aktualności muzyczne

Aktualności muzyczne

BDTH vol. 16 w DOMu (foto)

IMG_6841W czwartek, 19 października w klubie DOM odbyła się szesnasta edycja cyklu Burnig Down the House. Na scenie pojawiły się formacje So Slow, Fleshworld i Dom Zły.

KAST. i Screamin’ Dollz w Domu Literatury (foto)

IMG_6266W piątek, 13 października w Domu Literatury w Łodzi wystąpiły dwie łódzkie, rockowe kapele - KAST. oraz Screamin' Dollz.

L'tronica Festival 2017 (foto)

DSC_8390Już pierwszy"rzut okiem" na teren festiwalu, zapiera dech. Tuż po przekroczeniu bramki, od strony ul. Piłsudskiego, wyrasta dawna fabryka włókiennictwa. Swoim ogromem, pustością i pozornym mrokiem jaki ze sobą niesie wydaje się groźna i niebezpieczna. W rzeczywistości to miejsce z ogromnym potencjałem imprezowym czy festiwalowym. Właściwe wydarzenia odbywały się na dwóch piętrach fabryki, gdzie na drugim piętrze znajdowały się dwie sceny : Techno i eksperymentalna, która po 22 zamieniła się w Polish Showcase. Moim zdaniem największą gwiazdą sobotniego wieczoru była piękna, brązowowłosa kobieta z USA. XOSAR zagościła na niebieskiej scenie od 00:00 do 1:00.

Me And That Man w Wytwórni (foto)

063aW sobotę, 7 października o godz. 19 w Wytwórni wystąpiła formacja Me And That Man. Jako support pojawił się Sasha Boole oraz Fertile Hump.

Koncert na linach w Manufakturze (foto)

IMG_5979Widowiskowy pokaz Orkiestry Ryszarda Bazarnika zakończył pierwszy dzień dwunastej edycji Manufaktura Fashion Week. Muzycy podwieszeni na linach wystąpili 6 października w rotundzie Centrum Handlowego.

Scream INC w New Yorku (foto)

IMG_5528W czwartek, 5 października w New Yorku kolejny raz wystąpił ukraińska formacja Scream INC. To official tribute band zespołu Metallica.

Grohman Orchestra w Porcie Łódź (foto)

4goZ okazji Światowego Dnia Muzyki, 1 października, w Porcie Łódź wystąpiła Grohman Orchestra, którą każdy mógł zadyrygować.

Gala Jubileuszowa Trubadurów w Teatrze Wielkim (foto)

IMG_3599_kopiujWe wtorek, 26 września w Teatrze Wielkim odbyła się Gala Jubileuszowa zespołu Trubadurzy z okazji 50-lecia zespołu. Wraz z nimi wystąpiły zaprzyjaźnione zespoły: Blue Cafe, Pectus i 10NE.

Mexyk i Andrzej Kowalsky Band w Domu Literatury (foto)

IMG_4827W piątek, 22 września w  Domu Literatury w Łodzi wystąpiły dwie łódzkie formacje - Mexyk oraz Andrzej Kowalsky Band.

Strona 1 z 227