środa, 26 kwietnia 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka

Agnes Obel w Wytwórni

JPEG_GRAFIKATrzy albumy studyjne, spośród których debiutancki pokrył się pięciokrotną platyną, ponad 300 koncertów w ponad 20 krajach na całym świecie oraz szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego - tak podsumować można w skrócie dotychczasową karierę Agnes Obel. Popularna duńska piosenkarka, pianistka i autorka piosenek już niebawem wystąpi w Łodzi oraz we Wrocławiu! Bilety na koncerty nadal w sprzedaży.

III Maraton Bachowski

III-Lodzki-Maraton-Bachowski---plakatAkademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na cykl koncertów z muzyką Jana Sebastiana Bacha. Przez trzy dni od 26 do 28 kwietnia (środa-piątek) pedagodzy i studenci łódzkiej Akademii  wystąpią w repertuarze mistrza muzyki barokowej. Wszystkie koncerty odbędą się o godzinie 18.15 w Pałacu Akademii Muzycznej w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 32. Na wydarzenia wstęp jest wolny.

Utwór Tygodnia #9 (wideo)

UTWORUtwór Tygodnia, to nowa inicjatywa Plastra Łódzkiego. Zastąpi ona Łódzką Listę Przebojów. Prezentować będziemy jeden teledysk / utwór łódzkiego zespołu. Swoje zgłoszenia wciąż możecie przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Podajcie link do youtube i napiszcie kilka słów o sobie.

Old Breakout w New Yorku

oldbreakout2W piątek, 28 kwietnia o godz. 20 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Old Breakout. Bilety w cenie: 40 zł przedsprzedaż/50 zł w dniu koncertu /VIP – 70 zł (miejsca siedzące blisko sceny + drink niespodzianka od Szefa Baru).

Chris Ellys przy Pogonowskiego

Chris_Ellys_-_foto_2W środę, 26 kwietnia o godz. 20 w Pogonka House Gigs pojawi się Chris Ellys. Chłopak ma 21 lat. Jest dobrze zapowiadającym się songwriterem o charakterystycznym głosie. To spokojne granie w stylu Damiena Rice’a, Eda Sherana, Stu Larsena czy Passenger. Zapowiadają się spokojne, nastrojowe, bardzo intymne koncerty z gitarą i Jego wokalem.

Peja/Slums Attack w Soda Underground

pejaW piątek, 28 kwietnia w Soda Underground rozpocznie się koncert Peji/Slums Attack. Bilety kosztują - 30 zł przedsprzedaż w kasie klubu oraz w kasie klubu Lordis. W dniu koncertu w kasie klubu w cenie 35 zł.

Lady Pank w Wytwórni (foto)

IMG_6737Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, w ubiegłym roku obchodziła 35-lecie działalności. Z tej okazji odbywa się wielka akustyczna trasa, której elementem był niedzielny koncert w klubie Wytwórnia.

Scream Inc. w New Yorku

metallica-fotoW środę, 26 kwietnia o godz. 20 w New Yorku wystąpi ukraiński tribute band Metallicy - Scream Inc. Bilety: 30 / 40 zł.

Songwriter Festiwal 2017

sonwrite17Przed nami kolejna edycja Songwriter Łódź Festiwal. W każdy piątek, od 29 kwietnia do 9 września, na Piotrkowskiej, na początku woonerfu przy 6. sierpnia, wystąpią najciekawsi muzycy z całego kraju.

Strona 1 z 562