czwartek, 22 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Zapowiedzi Progress Accountion Competition 2018

Progress Accountion Competition 2018

pacNadszedł czas, aby użyć wiedzę teoretyczną w praktyce, spotkać wymarzonego pracodawcę i wyliczyć swój sukces!

Progress Accounting Competition to ogólnopolski konkurs z rachunkowości skierowany do wszystkich studentów. Chcesz wykorzystać wiedzę zdobytą podczas wykładów? Marzysz o wielkiej karierze? Myślisz o poszerzeniu swoich horyzontów i zainteresowań?
Nie zastanawiaj się!

3 kroki do sukcesu:
- Zbierz trzyosobową drużynę
- Zarejestruj się na www.progress.org.pl/pac do 14 stycznia 2018 r.
- Rozwiązuj zadania i wygraj płatne praktyki, bony szkoleniowe, książki i wiele innych cennych nagród

I etap
do 14 stycznia - Podczas I etapu zainteresowani rejestrują swoje 3-osobowe drużyny na standach oraz na stronie internetowej konkursu.
II etap
15 stycznia - 12 lutego - Drużyny rozwiązują test online przygotowany przez naszych partnerów. Do kolejnego etapu kwalifikują się uczestnicy, którzy uzyskali minimum 85% z tej części. Drużyny przystępują do rozwiązania zadań przygotowanych przez Partnerów Głównych. Etap ten wyłania finałową dziesiątkę drużyn.
III etap
12 lutego - 4 marca - Drużyny przystępują do rozwiązania zadań przygotowanych przez Partnerów Głównych. Etap ten wyłania finałową dziesiątkę drużyn.
IV etap
16 marca - Na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego finaliści rozwiązują case study przygotowane przez Partnerów Głównych projektu. Zwycięzcy otrzymują cenne nagrody.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież