czwartek, 30 marca 2017

Ostatnia aktualizacja:02:36:04 PM GMT

Lokalizacja: Miasto Miejsca

Miejsca

Manufaktura Czekolady (foto)

OTWARCIEPierwsza w Polsce firma, w której czekolada produkowana jest ręcznie bezpośrednio z ziarna kakaowca otworzyła lokal w Łodzi przy Piotrkowskiej 217.

Restauracja Vapiano Łódź (foto)

Vapiano_Lodz_6Długo wyczekiwana restauracja Vapiano Łódź w czwartek, 1 września otworzyła swoje podwoje dla gości. To pierwsza poza Warszawą, 4 w Polsce i 170 na świecie restauracja słynnej sieci. Od dziś serwuje łodzianom swoje wyjątkowe dania.

Rusza Sushi w dłoń

Sushi_w_dlon_1_13 lipca przy alei Tadeusza Kościuszki 22 w Łodzi obok zapiekanek, burgerów, frytek czy kebabu otworzyło się nowe, wyjątkowe miejsce. Sushi w dłoń to koncept oferujący zupełnie nowe przysmaki na łódzkiej mapie kulinarnej, udowadniając, że fast food może być zdrowy.

Zieleń Łódzka: Park Sienkiewicza (foto)

IMG_1644Położony pomiędzy ulicami Kilińskiego i Sienkiewicza, na wysokości Pasażu Schillera, Park im. Henryka Sienkiewicza to zarazem jeden z najpiękniejszych, a także najważniejszych łódzkich parków.

Poza Łodzią: Ośrodek nad Stawem (foto)

2014-08-15_14.21.56

Ośrodek na Stawem to niewielkie kąpielisko należące do Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim. Mieści się przy ulicy Łaskiej 64/66, bardzo blisko Łodzi. Całodzienny wstęp kosztuje 2-1 zł.

Strona 1 z 4