środa, 24 maja 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Miejsca

Miejsca

Lód Miód - Pracownia Lodów Rzemieślniczych

ld_-_mid_20170413_162803022618 kwietnia łodzianie będą mieli szansę spróbować wyjątkowych rzemieślniczych lodów, wyprodukowanych lokalnie przy użyciu regionalnych produktów. Lód Miód przygotowuje na start sześć przyczep z lodami i dwie stacjonarne lodziarnie. Na klientów czekają 80 g porcje. Jedna porcja będzie kosztować 4 zł, dwie 7 zł, a trzy 10 zł. Jak mawiają właściciele raczej nikt nie da rady zjeść na raz 4 porcji. Przygotowano również sprzedaż na wynos.

Manufaktura Czekolady (foto)

OTWARCIEPierwsza w Polsce firma, w której czekolada produkowana jest ręcznie bezpośrednio z ziarna kakaowca otworzyła lokal w Łodzi przy Piotrkowskiej 217.

Restauracja Vapiano Łódź (foto)

Vapiano_Lodz_6Długo wyczekiwana restauracja Vapiano Łódź w czwartek, 1 września otworzyła swoje podwoje dla gości. To pierwsza poza Warszawą, 4 w Polsce i 170 na świecie restauracja słynnej sieci. Od dziś serwuje łodzianom swoje wyjątkowe dania.

Rusza Sushi w dłoń

Sushi_w_dlon_1_13 lipca przy alei Tadeusza Kościuszki 22 w Łodzi obok zapiekanek, burgerów, frytek czy kebabu otworzyło się nowe, wyjątkowe miejsce. Sushi w dłoń to koncept oferujący zupełnie nowe przysmaki na łódzkiej mapie kulinarnej, udowadniając, że fast food może być zdrowy.

Zieleń Łódzka: Park Sienkiewicza (foto)

IMG_1644Położony pomiędzy ulicami Kilińskiego i Sienkiewicza, na wysokości Pasażu Schillera, Park im. Henryka Sienkiewicza to zarazem jeden z najpiękniejszych, a także najważniejszych łódzkich parków.

Strona 1 z 4