sobota, 24 lutego 2018

Ostatnia aktualizacja:02:57:41 PM GMT

 

   Plastry_Kultury_baner_3

Lokalizacja: Miasto Aktualności Plaster Łódzki nominowany do Papierowego Ekranu 2012

Plaster Łódzki nominowany do Papierowego Ekranu 2012

papierowyekranMiło nam poinformować, że serwis Plaster Łódzki, a w szczególności dział literatura, został nominowany do Papierowego Ekranu 2012. Nagroda ma na celu wyłonienie, w drodze konkursu, najlepszych polskojęzycznych serwisów internetowych popularyzujących czytelnictwo.

Nagroda jest przyznawana w dwóch trybach: od 2007 roku przez Kapitułę (Nagroda Główna) oraz, od 2009 roku, również przez internautów (Nagroda Czytelników).

Internauci głosują na swoje ulubione strony za pomocą formularza w serwisie www.papierowyekran.pl lub przez kliknięcie w lbanner znajdujący się na naszej stronie (prawa kolumna - banner widoczny na każdej stronie, a także w treści tej informacji). Kliknięcie przekierowuje do formularza zgłoszenia w serwisie Papierowego Ekranu. Głosowanie trwa do 22 października br. Rozstrzygnięcie - podczas nadchodzących Targów Książki w Krakowie. Głosowanie internautów rozpocznie się 9 października o godz. 00.01.

PapierowyEkran 2012 - Zagłosuj na Plaster Łódzki

Serdecznie zapraszamy do głosowania na Plaster Łódzki :). Przy okazji dodamy, że nasz serwis nagrodzono Złotą Stronę Tygodnia "Wprost", a także w 2010 roku otrzymaliśmy Punkt dla Łodzi

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież