środa, 23 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Aktualności Plaster Łódzki Złotą Stroną Tygodnia "Wprost"

Plaster Łódzki Złotą Stroną Tygodnia "Wprost"

plasterwprostMiło nam poinformować, że magazyn "Wprost" uznał Plaster Łódzki za Złotą Stronę Tygodnia.To wyróżnienie dla najciekawszysch stron internetowych. Znaleźliśmy się w gronie trzech innych serwisów nagrodzonych w kwietniu.

W uzasadnieniu czytamy: "Plaster Łódzki to na wskroś lokalny serwis kulturalno-społeczny, taki kojący plaster na tabloidyzację mediów. Serwis, jak deklarują jego twórcy nie szuka skandali, prezentuje za to bieżące informacje z życia kulturalnego i sportowego Łodzi i okolic, a więc zapowiedzi, recenzje, sylwetki twórców oraz chaty z najciekawszymi artystami i sportowcami regionu. Uczestnictwo w w wydarzeniach bardzo ułatwia terminarz wydarzeń; wystarczy najechać myszką na odpowiednią datę, by otrzymać listę imprez w danym dniu. Całości dopełnia część przeznaczona na twórczość internautów; w działach Wirtualna galeria, Strefa twórczości oraz Łódzka scena muzyczna mogą oni prezentować własny dorobek".

Aby Nas wspomóc do końca maja 2011 r. możecie:

Wyślij SMS o treści: WWWM4 na numer 7155, koszt SMS 1,23 zł z VAT

Serdecznie dziękujemy za uznanie. Przypominamy także, że to nie pierwsze i miejmy nadzieję nie ostatnie wyróżnienie dla naszego serwisu. Rok temu otrzymaliśmy Punkt dla Łodzi. To oznacza, patrząc również na stystyki i odzew, że chcecie, aby taki serwis istniał. Jeszcze raz - dzięki.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież