niedziela, 25 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:08:06:52 PM GMT

Lokalizacja: Miasto Aktualności Darmowy Pokój Zagadek Intryga

Darmowy Pokój Zagadek Intryga

intrygaDuże niebezpieczeństwo czyha nad serwerami na całym świecie. Groźny haker próbuje dostać się do zawartości wszystkich komputerów. Wiadomo, że działa na zlecenie podziemnej organizacji, a jego kryjówka mieści się… w Łodzi! Głównym celem ataku hakerskiego jest łódzki Infosys Poland.

Możliwe, że da się temu zapobiec, pod warunkiem rozszyfrowania skomplikowanych kodów i zapisków znajdujących się w kryjówce hakera. W związku z tym, Infosys Poland poszukuje chętnych, którzy pomogą rozwikłać skomplikowane zagadki i zapobiec rozprzestrzenieniu się wirusa.

To oczywiście najgorszy scenariusz, a prawda jest taka, że Infosys Poland świętuje swoje 10. urodziny i zaprasza do wzięcia udziału w zabawie. Razem z Tkalnią Zagadek, Piotrkowską 217 i agencją Linkleaders stworzono nowy projekt – pokój Intryga. Darmowy Escape Room działa do 30 września. Liczba miejsc jest ograniczona, wstęp wolny, a zapisać można się przez stronę: tkalniazagadek.pl/pokoje-zagadek/lodz/ Pokój zagadek, a właściwie intrygująca kryjówka hakera mieści się w pomieszczeniu piwniczym przy Piotrkowskiej 217.

Dołącz do naszej Intrygi, świętuj 10 lat Infosys Poland w Łodzi, a przy okazji zostań agentem tropiącym zbrodnie i zadbaj o bezpieczeństwo w sieci!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież