Ostatni piątek miesiąca, godzina 18, pasaż Schillera - czyli tradycyjnie początek Masy Krytycznej. Tym razem nie pobito rekordu rowerzystów biorących udział w imprezie, jednak ponownie pojawiły się tłumy.
Masa Krytyczna to akcja mająca na celu propagowanie kulturalnej jazdy rowerem po mieście. Raz w miesiącu wielbiciele dwóch kółek spotykają się i przejeżdżają ulicami naszego miasta wskazując na to, że nie tylko samochody mają prawo jeździć po Łodzi.
Tym razem rowerzyści przejechali około 15 kilometrów. Jechali od pasażu, w stronę Tymienieckiego, Mickiewicza, Zieloną, Zamenhofa, Rewolucji, Pomorską, aż do placu Wolności.
Kolejna Masa Krytyczna 30 lipca o godz. 18. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie organizatorów.
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|




Weź udział w atrakcyjnych zabawach i zdobywaj ciekawe nagrody.
Zobacz kalendarz imprez. Co dzień nowe wydarzenia.
2 kwietnia Trzecia Łódzka Noc Muzyki -
