środa, 23 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Aktualności Plaster Łódzki z Punktem dla Łodzi (foto)

Plaster Łódzki z Punktem dla Łodzi (foto)

punktdlalodziW piątek o godz. 15:30 w Muzeum Kinematografii rozpoczęła się gala wręczenia nagród "Punkt dla Łodzi". Jednym z laureatów konkursu był nasz serwis, Plaster Łódzki.

Plaster nagrodzono za promowanie kultury, wydarzeń i artystów związanych z Łodzią. Byliśmy jednym z trzydziestu siedmiu laureatów "Punktu dla Łodzi". Wśród innych nagrodzonych znaleźli się m. in. nasi przyjaciele z Muzeum Fabryki, Elżbieta Pędziwiatr, czy Fundacja "Basia i Kasia". Listę wszystkich laureatów znajdziecie tutaj.

Dziękujemy za uznanie z zastrzeżeniem, że sami byśmy siebie nie nagrodzili. Niespełna czteromiesięczna działalność Plastra, to trochę chyba za mało, aby otrzymywać nagrody. Dlatego też uznajemy, podobnie jak Barak Obama nagrodzony Noblem, iż "Punkt dla Łodzi" jest zachętą do wspólnych starań i większe zaangażowanie w tworzeniu serwisu i wydarzeń kulturalnych na terenie Łodzi.

Punkt dla Łodzi
- nagroda przyznawana od 2009 roku mająca na celu promowanie godnych naśladowania inicjatyw pozytywnie wpływających na obraz naszego miasta.
 
Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi
Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi
Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi
Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi
Punkt dla Łodzi /fot. Marta Roszkowska

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież