czwartek, 17 sierpnia 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Miasto

Piknik militarno-historyczny na Brusie (foto)

IMG_7261_kopiujWe wtorek, 15 sierpnia w godzinach 10-18 na terenie schronu przy Konstantynowskiej 98 odbył się kolejny piknik militarno-historyczny.

Gakkon 4: Noc w Kasynie

gakkon4

Na terenie Zespołu Szkół przy Czajkowskiego 14, w dniach 18-20 sierpnia, odbędzie się Zlot Miłośników Kultury Japońskiej - Gakkon 4. W tym roku pod hasłem "Noc w kasynie". Bilety wstępu wynoszą od 15 do 50 zł.

Pasaż(e) Sztuki - street art (foto)

IMG_7176_kopiujNie 12 sierpnia, a dzien później na terenie Pasażu Schillera zorganizowano drugie tegoroczne Pasaż(e) Sztuki. Tym razem dotyczyły one sztuk wizualnych i street artu.

Silent Disco w Sukcesji (foto)

IMG_6890_kopiujW sobotę, 12 sierpnia na dachu Sukcesji zorganizowano silent disco towarzyszący nocy spadających gwiazd. Na trzech kanałach DJ prezentowali: house, muzykę lat 80’ i 90’ oraz hity radiowych list przebojów.

Pumptrack na Zdrowiu otwarty (foto)

IMG_6965_kopiujPierwszy w Łodzi pumptruck, czyli tor do jazdy na rowerach, rolkach i deskorolkach powstał na terenie dawnego lunaparku na Zdrowiu. Oficjalnie otwarcie odbyło się w niedzielę, 13 sierpnia.

Piknik militarno-historyczny na Brusie

bruss

15 sierpnia w godzinach 10-18 odbędzie się na terenie schronu przy Konstantynowskiej 98 piknik militarno-historyczny. Wstęp wolny.

Light.Move.Festival. – wolontariusze poszukiwani

_MG_5411

Fundacja Lux Pro Monumentis, organizator Light. Move. Festival. ogłasza nabór na wolontariat przy tegorocznej edycji festiwalu światła. W tym roku LMF startuje już 29 września.

Święto Wojska Polskiego w Muzeum Tradycji Niepodległościowych

swietowojskaSerdecznie zapraszamy na Święto Wojska Polskiego w siedzibie głównej Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi 15 VIII 2017 r. – ul. Gdańska 13.

Darmowy Pokój Zagadek Intryga

intrygaDuże niebezpieczeństwo czyha nad serwerami na całym świecie. Groźny haker próbuje dostać się do zawartości wszystkich komputerów. Wiadomo, że działa na zlecenie podziemnej organizacji, a jego kryjówka mieści się… w Łodzi! Głównym celem ataku hakerskiego jest łódzki Infosys Poland.

Strona 1 z 370