sobota, 21 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Miasto

Panel VIP - pozwól się zainspirować

panelvip24 października Studenckie Koło Naukowe Inwestor zaprasza na XI Panel VIP – projekt, który umożliwia poznanie nieprzeciętnych ludzi ze świata biznesu. W tym roku przyjadą specjalnie na nasze zaproszenie Pani Maria Belka, Pan Premier Jan Krzysztof Bielecki oraz Pan Tymon Zastrzeżyński. Tematem dyskusji będzie pytanie „Czy Polska ma szansę zostać Doliną Krzemową Europy Środkowo-Wschodniej?”. Ponadto zaproszeni goście poruszą także kwestię zaliczenia Polski do grona najbardziej rozwiniętych gospodarek świata.

9. edycja Seminarium Naukowego Studentów Architektury Łódź U Like

plakat2LodzUlikeKoło Naukowe Studentów Architektury Politechniki Łódzkiej „IX Piętro” serdecznie zaprasza do uczestniczenia w 9. edycji ogólnopolskiego seminarium „Łódź U Like”, podczas którego swoje referaty wygłoszą studenci, wykładowcy i goście specjalni, dzieląc się swoimi pasjami, wrażeniami, obserwacjami i doświadczeniami z dalekich i bliskich podróży architektonicznych.

Jubileuszowa kolacja charytatywna Przyjaciele Gotują (foto)

Fotowytwornia_Lodz_fotograf_eventy-2014 października w hotelu Vienna House Andel’s Lodz odbyła się jubileuszowa kolacja charytatywna Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata”, w której uczestniczyło 520 osób. Ten wyjątkowy wieczór kulinarny z udziałem zaproszonych gwiazd zorganizowany został w szczytnym celu już po raz… dziesiąty!

Renault na terenie lotniska wojskowego (foto)

3sppW ubiegłą sobotę, 14 października,  na terenie lotniska wojskowego w Łasku zgromadziło się ponad 300 osób, które na różne sposoby poddawały próbom modele marki Renault. Była szybka jazda, nagłe hamowania, a nawet off-road. Niezwykły event biznesowy został przygotowany przez dealera Renault, firmę Jaszpol.

Absolvent Talent Days w Łodzi

Facebook_2_Absolvent_Talent_Days

Spełnij swoje marzenia zawodowe w jeden dzień, już 26 października. Przyjdź na Absolvent Talent Days - największy festiwal kariery studentów i młodych absolwentów. Wybieraj spośród 60 pracodawców, 400 ofert pracy, porozmawiaj z rekruterami i zbieraj pierwsze doświadczenia zawodowe.

Łódzkie łączy środowiska - podsumowanie X Europejskiego Forum Gospodarczego Łódzkie 2017

zalacznik_nr_3_-_panelisci_Sesji_InauguracyjnejRekordowa liczba ponad 3000 zarejestrowanych uczestników, przeszło 30 debat i dyskusji,  2 sesje plenarne, przedsiębiorcy z regionu nagrodzeni w konkursie „Mocni w Biznesie”   w 6 kategoriach, a to wszystko w ciągu 2 dni, z udziałem ponad 100 ekspertów – naukowców, przedsiębiorców, dziennikarzy oraz przedstawicieli instytucji z otoczenia biznesu.

Interstone - październik 2017

interstone_2010_-_edycja_jesienna_20101003_119701491521 października w godz. 10-18 i 22 października w godz. 10-17 w Hali EXPO (al. Politechniki 4) odbędzie się kolejna edycja Interstone - targów i wystawy minerałów, skał, skamieniałości i wyrobów jubilerskich.

X Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 - dzień 2

_22C7322Realia czwartej rewolucji przemysłowej, jej wpływ na najbliższą przyszłość gospodarczą, konkurowanie w epoce cyfrowej oraz finanse 3.0 – między innymi o tym dyskutowali przedsiębiorcy, ekonomiści i naukowcy podczas drugiego dnia X Europejskiego Forum Gospodarczego Łódzkie 2017. We wtorek, 17 października, Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień ogłosił również założenia nowego projektu, poświęconego zdrowiu, jaki będzie realizowany w regionie w partnerstwie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Towary w PWSFTviT

towarypazdziernik21 i 22 października w godz. 11-19 na terenie PWSFTviT organizowane będą kolejne Towary. To nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, stworzona dla ludzi z pasją, kreatorów mody, twórców sztuki użytkowej i producentów żywności. Tym razem będzie to wydarzenie towarzyszące Łódź Young Fashion.

Strona 1 z 384