środa, 23 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone Weekend w New Yorku (zakończony)

Weekend w New Yorku (zakończony)

velocity2W piątek, 14 lipca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później wystąpią Fabrykanci. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "new york", w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 13 lipca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony


14. 07.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu VELOCITY
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. Towarzyszy Im niezwykle charyzmatyczny i uzdolniony wokalista, który przewodzi całej kapeli.  W swoim repertuarze posiadają wiele coverów. W skład zespołu wchodzą: Łukasz Cieślak - wokal, Jarek Kuna - bas, Mustache Noise- perkusja, Michał Litowczyk - gitara, Emil Palenica - gitara.

15. 07.2017 (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  FABRYKANCI
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

FABRYKANCI powstali w 2009 roku z inicjatywy dwóch kumpli: gitarzysty - Kuby i wokalisty - Roberta. Początkowo formacja miała być grupą dwóch gitarzystów i wokalisty, ale po wielu zabawnych przejściach związanych ze składem rozrosła się w pięcioosobową formację. Najpierw do zespołu dołączył klawiszowiec Łukasz, następnie perkusista Jarek, a na końcu basista Adam. Zespół gra covery różnych zespołów, ale głównym nurtem, w którym czują się najlepiej jest muzyka rockowa i rock'n'roll od lat 60tych do 90tych. Moc i energia, z jaką grają gwarantują dobrą zabawę każdemu, kto będzie chciał ich posłuchać i dobrze się bawić.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież