środa, 26 kwietnia 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone

Zakończone

Sztukmistrz u Milscha (zakończony)

sztukmistrz

W niedzielę, 23 kwietnia w U Milscha (Łąkowa 21) o godz. 18:05 rozpocznie się kolejny, tym razem andrzejkowy, spektakl iluzji pt. Sztukmistrz. To widowiskowe, unikatowe i fascynujące przedstawienie pełne iluzji, magii i niesamowitych zdarzeń, które zbiegają się na finał w jedna zaskakującą całość.

Łysa Góra w Domu Literatury (zakończony)

lysagoraaW sobotę, 22 kwietnia o godz. 19 w Domu Literatury rozpocznie się impreza muzyczna z udziałem grup: Łysa Góra, Helroth i Runika. Wstęp wynosi 20 zł. Mamy dla Was 1 pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Maraton Strachu w Heliosie (zakończony)

helios_nmf_strach_II_1360x768px_v1_bezpromo21 kwietnia kina Helios zapraszają na kolejną noc pełną filmów, których najważniejszym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć. Mamy dla Was 1 podwójne zaroszenie na to wydarzenie.

Transsexdisco w Żarty Żartami (zakończony)

transsexdiscoW czwartek, 20 kwietnia o godz. 20 w Żarty Żartami wystąpi Transsexdisco. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Weekend w New Yorku (zakończony)

detoxny1W piątek, 21 kwietnia o godz. 22 w New Yorku wystąpi Detox a dzień później Velocity. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli wybrać się na oba występy.

Lady Pank w Wytwórni (zakończony)

Lady-Pank-16-0276--fot-A-Tyszko_2Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, w ubiegłym roku obchodziła 35-lecie działalności. Z tej okazji zespół zagrał ponad 80 koncertów w całym kraju. W marcu i kwietniu 2017 roku zwieńczeniem obchodów 35-lecia będzie trasa "Lady Pank – 35 lat - akustycznie", która obejmie swoim zasięgiem 10 miast (11 koncertów). W Łodzi muzycy wystąpią 23 kwietnia o godz. 19 w Klubie Wytwórnia.

LemON w Wytwórni (zakończony)

leomonW sobotę, 22 kwietnia o godz. 21 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji LemON. Bilety: 59 zł (I pula ), 69 zł (II pula). Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Łódź Restaurant Week 2017 (zakończony)

LodzRestaurantWeek2017_Post-1000x1000-BUJuż od 21 do 30 kwietnia w 35 Restauracjach będzie trwać Łódź Restaurant Week. Najlepsi Szefowie Kuchni w naszym mieście przygotują specjalne, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne (przystawka, danie główne, deser) za jedyne 39 zł, czyli znacznie poniżej normalnej ceny w tych Restauracjach. Wydarzenie ma na celu promowanie lokalnej sceny restauracyjnej, a przede wszystkim zachęcanie mieszkańców naszego miasta do spędzania czasu przy stole.

Kamper w Kinie Helios (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Strona 1 z 149