środa, 25 kwietnia 2018

Ostatnia aktualizacja:04:43:08 PM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne Bandaż Elastyczny w New Yorku (zakończony)

Bandaż Elastyczny w New Yorku (zakończony)

Bandaz2W sobotę, 21 kwietnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Bandaż Elastyczny. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "New York", w treści maila podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy  19 kwietnia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

21. 04.2018  (sobota)
Koncert zespołu  BANDAŻ ELASTYCZNY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba "Qbek" Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr "Chypis" Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Przemysław Wyrwas (Sound Witch) – bas, Robert "Szymek" Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież