niedziela, 25 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:08:06:52 PM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne Weekend w New Yorku (zakończony)

Weekend w New Yorku (zakończony)

gabusticleandroW piątek, 22 grudnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Jednociało świątecznie, a dzień później wystąpią Gabustic i Leandro. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, jedno na każdy z koncertów.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "new york", w treści mailapodacie swoje imię i nazwisko, a także nazwę zespołu, na koncert którego chcecie się wybrać. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 20 grudnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

22.12.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu JEDNOCIAŁO ŚWIĄTECZNIE!
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

W ten przedświąteczny wieczór zatrzymamy się na stacji New York przy akustycznych dźwiękach zbliżających serca. Będą autorskie utwory. Będą kolędy. BĘDZIE SZANSA NA SPOTKANIE Z MIŁOŚCIĄ.

23.12.2017  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu GABUSTIC & LEANDRO!
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Zespół złożony z doświadczonych muzyków. W swoim repertuarze posiada znane standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej, zarówno polskie jak i zagraniczne, w ciekawych, akustycznych aranżacjach. Zajmuje się oprawą muzyczną eleganckich przyjęć, bankietów, imprez firmowych i okolicznościowych.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież