niedziela, 25 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:08:06:52 PM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne Depeche Mode Party w New Yorku (zakończony)

Depeche Mode Party w New Yorku (zakończony)

dmpartyW piątek, 17 listopada o godz. 22 w Las Vegas rozpocznie się impreza spod znaku Depeche Mode Party. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się imprezę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "DMP", w komentarzu maila podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 16 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

17. 11.2017 (piątek) start godz. 22:00
II PIĘTRO LAS VEGAS Start godz. 21:00
DEPECHE MODE PARTY!
Bilety w cenie: 10 zł do nabycia w dniu imprezy

Zapraszamy na szaloną noc przy dzwiękach naszego ukochanego zespołu w samym sercu Łodzi. Bawimy się w klubie NEW YORK na II piętrze, gdzie mamy do dyspozycji profesjonalny parkiet-nagłośnienie-oświetlenie i bardzo dobrze zaopatrzony bar.
Już lada moment będziemy świadkami historycznej depechowskiej chwili, gdyż DM zagra dla nas trzy koncerty z rzędu w naszym kraju! Z pewnością przybliżymy Wam ten czas wyczekiwania , a Wy poćwiczycie taniec i śpiew przed tym świętem jakie nastąpi w lutym... Za sterami djki FC Faith Team .

Serdecznie zapraszamy!


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież