niedziela, 25 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:08:06:52 PM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne Kroke & Sławek Berny w Wytwórni (zakończony)

Kroke & Sławek Berny w Wytwórni (zakończony)

_DSC4039_DxOW czwartek, 16 listopada o godz. 19 w Wytwórni wystąpią formacja Kroke & Sławek Berny. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "Kroke", w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także podacie imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 15 listopada do godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od upawl... i andrzejla...

Kroke to krakowski zespół, który cieszy się ogromną popularnością poza granicami kraju. Nazwa zespołu w języku jidysz oznacza nic innego, jak Kraków właśnie. Grupa została założona w 1992 roku przez trzech przyjaciół i absolwentów Akademii Muzycznej w Krakowie i tworzy muzykę instrumentalną z gatunku world music. Początkowo trio kojarzone było z muzyką klezmerską z silnymi wpływami bałkańskimi. Aktualnie charakteryzuje się własnym, wypracowanym stylem muzycznym balansując pomiędzy gatunkami i czerpiąc inspiracje z brzmienia muzyki orientu, muzyki etnicznej oraz jazzu. Zespół współpracował i nagrywał płyty z takimi artystami jak Nigel Kennedy czy Edyta Geppert. Na swoim koncie ma pokaźną dyskografię.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież