czwartek, 22 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne Maraton Halloween w Heliosie (zakończony)

Maraton Halloween w Heliosie (zakończony)

helios_nmf_halloween_600x600px_v01_promoZ okazji Halloween, Nocne Maratony Filmowe Helios stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających Horrorów! Na który zestaw wystarczy Wam odwagi?

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na Maraton organizowany 27 października. Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "Maraton", w treści maila napiszecie dlaczego chcecie zaproszenia, a także napiszcie, który zestaw wybieracie. Zabawę zakończymy 25 października o godz.22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile. UWAGA! 26 października ogłosimy konkurs z biletami na maraton 31 października.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od zuzann...

Maraton Halloween zestaw 1

27 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów. W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest … śmiertelnie Was wystraszyć. Na początek przedpremierowe: „Slumber”, a po nim, do zobaczenia wyłącznie w kinach Helios „Redwood” i „Mroczna Pieśń”. Dzieła dopełni „Krucyfiks”, który pokażemy chwilę po premierze. Pewne jest, że tak przerażająca dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

Start: 27.10.2017. godz. 23.00 do rana
Start: 31.10.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

    Slumber (Przedpremiera!)
    Krucyfiks
    Mroczna pieśń (Przedpremiera!) TYLKO W HELIOS
    Redwood (Przedpremiera!) TYLKO W HELIOS

Maraton Halloween zestaw 2

27 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów, podzielonych na dwa zestawy. Drugi zestaw to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek przedpremierowy pokaz „Dead Awake” i uznawany za jeden z najmocniejszych horrorów tego roku „To przychodzi po zmroku”. Potem dwa kolejne, dostępne wyłącznie w kinach sieci Helios, przedpremierowe pokazy filmów „Męczennicy” i „Co się wydarzyło w Gracefield”. Pewne jest, że również ten przerażający zestaw jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z nich wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba… ?

Start: 27.10.2017. godz. 23.00 do rana
Start: 31.10.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

    Dead Awake (Przedpremiera!)
    To przychodzi po zmroku
    Męczennicy (Przedpremiera!) TYLKO W HELIOS
    Co się wydarzyło w Gracefield (Przedpremiera!) TYLKO W HELIOS

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież