środa, 23 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne Weekend w New Yorku (zakończony)

Weekend w New Yorku (zakończony)

samokhinnyW piątek, 21 lipca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Half Age, a dzień później wystąpi Samokhin Band. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "new york", w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 20 lipca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

21.07.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu HALF AGE
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

Half Age wykonuje utwory muzyczne formacji Deep Purple, Rainbow, Whitesnake.

Gramy w składzie:
Kurasiński Dariusz - perkusista
Kurasiński Andrzej - klawiszowiec
Spaczyński Oskar - gitarzysta
Spaczyński Roman - basista
Bartoszek Andrzej - wokalista


22. 07.2017 (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  SAMOKHIN BAND
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.
Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock'n'rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!
Zespół wystąpił jako support Joe Cocker'a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad.
Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież