poniedziałek, 28 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne Marek Dyjak w Wytwórni (zakończony)

Marek Dyjak w Wytwórni (zakończony)

Marek_Dyjak-3015

W niedzielę, 19 marca o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Marka Dyjaka. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W treści wpiszecie "Dyjak", w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko, a także podacie nazwisko i imię osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy w  piątek  (17 marca), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zaończony, zaproszenia otrzymała osoba, której maile rozpoczynają się od domini...

„Miejsca przedmioty kształty drzwi” to pierwszy singiel z najnowszej płyty Dyjaka – „Pierwszy Śnieg”. 19 marca usłyszmy go podczas koncertu w Wytwórni.

Autorem i kompozytorem utworu jest Robert Kasprzycki. Połączenie jego poezji i muzyki z charakterystyczną chrypą i charyzmą Dyjaka daje rozszywający efekt. Motyw przewodni piosenki to rozpoznawalne u Dyjaka akordeon i trąbka, grające marszową melodię, przypominającą Złotą Rybę z płyty Moje Fado.

Jest to zapowiedź powrotu Dyjaka do jego korzeni, do pięknej poezji, ważnych tekstów i muzyki w jedynej słusznej dla niego, molowej tonacji.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież