czwartek, 17 sierpnia 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

 

   letnia_scena_baner

Lokalizacja: Konkursy

Letnia Akademia Jazzu 2017 (zakończony)

letniaakademiajazzuW czwartek, 17 sierpnia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się kolejna odsłona Letniej Akademii Jazzu. Tym razem na scenie pojawi się Adam Bałdych Sextet.

Weekend w New Yorku (konkurs do 17 sierpnia)

karuzela2W piątek, 18 sierpnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Karuzela, a dzień później wystąpi Latające talerze. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Amok w Kinie Helios (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Letnia Akademia Jazzu (zakończony)

letniaakademiajazzuW czwartek, 10 sierpnia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się kolejna odsłona Letniej Akademii Jazzu. Odbędą się dwa występy - Aga Derlak Trio oraz trio Gadt | Chojnacki | Gradziuk.

Maraton Annabelle (zakończony)

1499427810Już 11 sierpnia kina Helios zapraszają na noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata, Eda i Lorraine Warrenów, zjawiskami paranormalnymi! W ciągu tej nocy zagramy prawdopodobnie najbardziej przerażające filmy ostatnich lat, wśród których znajdą się kolejno ANNABELLE, później kultowa OBECNOŚĆ i zaraz po niej jej kontynuacja: OBECNOŚĆ 2. Na deser długo wyczekiwana, najgorętsza premiera tych wakacji – ANNABELLE: NARODZINY ZŁA! Jesteśmy przekonani, że dawka obezwładniającego strachu zafundowana przez upiorną Annabelle, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

ENEMEF: Noc Horrorów (zakończony)

2017-08_noc_horrorow_406ENEMEF: Noc Horrorów to propozycja dla miłośników dobrego, trzymającego w napięciu kina grozy. Podczas maratonu będzie można obejrzeć aż cztery najbardziej przerażające horrory ostatnich lat: dwie części słynnej "Obecności" oraz dwa filmy o upiornej Annabelle, w tym najnowszy "Annabelle: Narodziny zła" premierowo! Tajemnicze i złe demony przenikną ze srebrnego ekranu w mrok kinowej sali i budując gęstą atmosferę niepokoju przyprawią widzów o dreszcze, a wszechobecna, podszyta strachem adrenalina na długo nie pozwoli im zasnąć!

Weekend w New Yorku (zakończony)

BzykologyW piątek, 11 sierpnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji WOWA, a dzień później wystąpi Bzykology. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Nawet nie wiesz... w Kinie Helios (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Helios na scenie (zakończony)

14945917307 sierpnia w Kinie Helios, w ramach cyklu Helios na scenie, zostanie zaprezentowany Piotruś Pan w reżyserii Sally Cokson. W obsadzie znaleźli się:  Saikat Ahamed , Suzanne Ahmet, Marc Antolin , Will Bower, Benji Bower, Lois Chimimba , Richie Crago, Laura Cubitt , Phoebe Fildes, Anna Francolini, Ruth Hammond, Felix Hayes , Paul Hilton , Paul Hilton , John Leader , Amaka Okafor, John Pfumojena, Ekow Quartey , Jessica Temple, Dan Wheeler, Madeleine Worrall.

Strona 1 z 157