wtorek, 20 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Miss Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi (foto+wideo)

Miss SWSPiZ w Łodzi (foto+wideo)

IMG_6704_tnW auli Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania zorganizowano Galę finałową wyborów Miss tejże uczelni. Najpiękniejszą w SWSPiZ okrzyknięto dziewiętnastoletnią Sonię Kowalską.

W finale znalazło się dziewięć uroczych dziewczyn, które zaprezentowały się w piątkową noc podczas pięciu wyjść. Studentki zaprezentowały się w strojach sportowych, kostiumach kąpielowych, własnej kreacji codziennej (street wear), sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych. Każda z nich musiała także odpowiedzieć na jedno pytanie zadane przez konferansjerów.

Ostatecznie jury najwyższym laurem nagrodziło Sonię Kowalską. Pierwszą wice Miss, a zarazem Miss Foto została Paulina Nawrocka. Trzecie miejsce zajęła Aneta Arasimowicz. Oprócz nich do finału wyborów Miss Polonia Studentek dostała się Marcelina Trzcińska. Miss Internautów okrzyknięto Marlenę Okupińską.

Piątkową Galę SWSPiZ postanowiła zorganizować z "pompą". Pomiędzy występami zaprezentowała się para taneczna Kamila Wierzyńska i Artur Kozuń, a także zaśpiewała Angelika Kłaczyńska.

Finał wyborów Miss Polonia Studentek 2010 odbędzie się 24 kwietnia w Teatrze im. Jaracza. Patronem imprezy jest serwis Plaster Łódzki.

Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi
Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi
Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi
Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi Miss SWSPiZ w Łodzi

/foto. Marcin Żmudziński www.foto-relacja.pl

Zobacz także:

- Miss Polonia Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi (foto+wideo)

- Miss Polonia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (foto+wideo)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież