czwartek, 22 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Aktualności muzyczne Druga Łódzka Noc Muzyki (foto+wideo)

Druga Łódzka Noc Muzyki (foto+wideo)

noc_204Kolejny raz zespoły z Łodzi i województwa wystąpiły podczas "Drugiej Łódzkiej Nocy Muzyki". Pokazały, że nasze miasto ma potencjał i wiele kapel gra naprawdę niezłą muzykę.
 
Rozpoczęło się od falstartu, który uświadomił pomysłodawcom, że przed kolejną edycją muszą przeorganizować pewne sprawy i założenia. Niestety z powodu braku odpowiedniego okablowania trzy kapele (The Washing Machine, Humanick i Spine) nie były w stanie zagrać w piątek dla przybyłej publiczności i wystąpił tylko 2'Loan. Na szczęście w pięciu innych klubach nic podobnego nie miało miejsce i ostatecznie wystąpiło dla fanów piętnaście kapel z Łodzi i województwa.

 


Ostro grano w Byczym Oku, gdzie scenę zastępowała posadzka w klubie. Dzięki temu muzycy i publiczność zlali się z sobą  mogli skakać, tańczyć i krzyczeć razem do woli. Przepełniona była Improwizacja, którą rozgrzał Konkubent, a następnie wystąpili Statyści i Wah Na Tah.  W Gnieździe Piratów mocniejsze brzmienia w wykonaniu AHEAD, the Mess i długo oczekiwanego Pathology (brawa dla perkusistki, która zachwycała nie tylko wyglądem, ale także niezłym "powerem" przy "garach").

W Stereo Krogs wystąpił Tune i Spaces Faces. Tu także spora publika bawiła się przez kilka godzin podczas występu obu kapel. Warto dodać, iż tym koncertem Spaces Faces promowali swoją płytę. O 21:30 rozpoczęły się koncerty w kinie Cytryna. Mimo że kino oddalone jest od klubów i w nim bawiło się około 100-120 fanów muzyki.

Kolejna edycja imprezy odbędzie się - prawdopodobnie na początku przyszłego roku. Mamy nadzieję, że będzie większa, hałaśliwsza i z mniejszą ilością zgrzytów. Za wszystkie przepraszamy, mamy nauczkę na przyszłe lata.

Dziękujemy klubom, zespołom, patronom medialnym, Studenckiemu Radio Żak oraz Lokomotywie za pomoc w nagłośnieniu Byczego Oka i kina Cytryna.

Więcej zdjęć wkrótce

AHEAD AHEAD AHEAD AHEAD
AHEAD AHEAD AHEAD AHEAD
Persfazja Persfazja Persfazja Persfazja
Persfazja Pathology Pathology Pathology
Pathology Pathology Pathology Pathology
Pathology Pathology C Cztery C Cztery
C Cztery C Cztery C Cztery Sickroom
Sickroom Sickroom Sickroom Sickroom
Spaces Faces Spaces Faces Spaces Faces Spaces Faces
Spaces Faces Spaces Faces Spaces Faces Spaces Faces
Spaces Faces Tune Tune Tune
II ŁNM II ŁNM II ŁNM
II ŁNM Konkubent Konkubent
Konkubent Konkubent Konkubent
Konkubent Konkubent Konkubent
Konkubent Konkubent Statyści Statyści
Statyści Statyści Statyści Statyści
Statyści Statyści

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież