wtorek, 27 czerwca 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Film Repertuar kin Repertuar kin - 21-27 kwietnia

Repertuar kin - 21-27 kwietnia

cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 21 do 27 kwietnia 2017 roku.

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
21 kwietnia 13:40 Mr. Gaga
15:30 Zud
17:10 Piekło
18:50 Kalifornia
20:30 8. LGBT Film Festival - Holding the Man
22 kwietnia 13:00 O!PLA: Teraz Dzieci Mają Głos! - Konkurs kat. Wczesnoszkolna cz. 2
14:00 Zud
15:40 Kalifornia
17:20 Piekło
8. LGBT Film Festival
19:00 Polski Blok Filmów Krótkometrażowych
20:00 Artykuł osiemnasty
23 kwietnia 3 KINDERBAL kina BODO
13:40 Piekło
15:20 Kalifornia
17:00 Carrie Pilby – Seans Psychologiczny
20:00 Blok reklamowy
20:30 Akademia Złych Filmów – Wampir Ery Atomowej
24 kwietnia 13:40 Mr. Gaga
15:30 Kalifornia
17:10 Zud
18:50 Piekło
20:30 8. LGBT Film Festival - Kiki
25 kwietnia 13:10 Zud
14:50 Carrie Pilby
16:40 Piekło
18:20 Kalifornia
20:00 O!PLA – konkurs kategoria FORMANIMY / ANIMOWANE FRASZKI
27 kwietnia 14:10 Piekło
15:50 Kalifornia
17:30 Zud
19:10 Mr. Gaga
21:00 8. LGBT Film Festival - Samobójstwo

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
21 22 23 24 25 26 27
American Honey
20:45 15:40 - 20:30 15:40 - 17:40
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 16, 17:45 14:30, 17:45 15:45, 17:30 16, 17:45 14:30, 17:45 14:30, 17:30 14, 17:30
Klient 16:30, 18:30 14:10, 16:30, 18:30 14, 18:15 14:15, 16:30, 18:15 14, 16:15, 18:30 16:30, 18:30 16:15, 18:30, 20:30
La La Land - 20:45 - - 20:45 16:15 -
Maria Skłodowska-Curie 14:30 12:20 10 - 12 10:20 12
Milczenie - 12:50 12:30 12:45 - - -
Moonlight
- 21:15 21 - 21:15 16:10 -
Mr. Gaga
12:10 21:10 10:30, 17:40 12:10 21:10 21 12:10
Ostatnia rodzina
- - 16:20 - - 14:20 -
Paterson - - 20:40 - - 20:40 22
Pokot 16 - 10:10 - - 14 12:30
Porto 17:30, 21:10 12:20, 19:30 14, 19:30 17:30, 21:10 12:20, 19:30 14, 19:30 20:30
Powidoki - - - 15:45 - 12:10 -
Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej 12:20 - 11:50 - - 12:10 14
Szwedzka teoria miłości 14 13:50 14:20 14 13:50 11, 18:10 15:40
Toni Erdmann 13:10 - 15:20 - 12:50 - 14:50
W sieci 14, 21 12:30, 17:15 12, 21:15 14, 21 12:30, 17:15 10:30, 21:15 13:30, 19:15
Zud 12:30, 19:30 16:15 10:30 12:30, 19:30 16:15 12:30 12, 17
Zwariować ze szczęścia 15:30, 19 15:15, 19:15 12:20, 15:30, 19:15 15:30, 19 15:15, 19:15 12:30, 15:30, 19:15 15:30, 18:30, 21:10
Pokazy specjalne
21-27 kwietnia 17. Tydzień Kina Hiszpańskiego
23 kwietnia 10:00 Niedziela Seniora
25 kwietnia 20:00 Charlie Kocha Kobiety i Kino Hiszpańskie: Palmy w śniegu
26 kwietnia 10:20 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Amok 17:20, 19:40, 22 17:20, 19:40, 22 17:20, 19:40, 22 17:20, 19:40, 22 17:20, 19:40, 22 17:20, 19:40, 22 17:20, 19:40, 22
Azyl (dubbing) 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Azyl (napisy) 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20
Baba Jaga 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30
Bikini Blue 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:40, 21:40 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:40, 21:40 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:40, 21:40 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:40, 21:40 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:40, 21:40 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:40, 21:40 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:40, 21:40
Był sobie pies 10, 11:50, 14, 16:10 10, 11:50, 14, 16:10 10, 11:50, 14, 16:10 10, 11:50, 14, 16:10 10, 11:50, 14, 16:10 10, 11:50, 14, 16:10 10, 11:50, 14, 16:10
Chata 18 18 18 18 18 18 18
Dalida. Skazana na miłość 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20
Dzieciak rządzi 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20
Dzieciak rządzi 3D 11:40, 13:50, 16, 18:10 11:40, 13:50, 16, 18:10 11:40, 13:50, 16, 18:10 11:40, 13:50, 16, 18:10 11:40, 13:50, 16, 18:10 11:40, 13:50, 16, 18:10 11:40, 13:50, 16, 18:10
Ghost In The Shell 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40
Gold 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 -
Klient 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
Kong: Wyspa Czaszki 17:30, 20:40 17:30, 20:40 17:30, 20:40 17:30, 20:40 17:30, 20:40 17:30, 20:40 17:30, 20:40
Lego Batman: Film (dubbing)
10, 13:10 10, 13:10 10, 13:10 10, 13:10 10, 13:10 10, 13:10 10, 13:10
Life 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20
Logan: Wolverine (napisy) 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19 13:30
Małżeńskie porachunki 11:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:30, 18:30, 20:30, 22:30
Maria Skłodowska-Curie
Munio: Strażnik Księżyca 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Ostatnia klątwa 12:10, 16:40, 18:50, 21 12:10, 16:40, 18:50, 21 12:10, 16:40, 18:50, 21 12:10, 16:40, 18:50, 21 12:10, 16:40, 18:50, 21 12:10, 16:40, 18:50, 21 12:10, 16:40, 18:50, 21
Ozzy 13 13 13 13 13 13 13
Piękna i Bestia (dubbing) 10:20, 12:10, 14:50, 17:30 10:20, 12:10, 14:50, 17:30 10:20, 12:10, 14:50, 17:30 10:20, 12:10, 14:50, 17:30 10:20, 12:10, 14:50, 17:30 10:20, 12:10, 14:50, 17:30 10:20, 12:10, 14:50, 17:30
Piękna i Bestia (napisy) 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
Porady na zdrady 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30
Power Rangers (dubbing) 11:20, 14 11:20, 14 11:20, 14 11:20, 14 11:20, 14 11:20, 14 11:20, 14
Szybcy i wściekli 8 11:30, 14:20, 17:10, 20, 22:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 22:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 22:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 22:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 22:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 22:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 22:20
Wszystko albo nic 14:20, 21:20 14:20, 21:20 14:20, 21:20 14:20, 21:20 14:20, 21:20 14:20, 21:20 14:20, 21:20
Zając Max ratuje Wielkanoc 10:10, 12, 13:50, 15:40 10:10, 12, 13:50, 15:40 10:10, 12, 13:50, 15:40 10:10, 12, 13:50, 15:40 10:10, 12, 13:50, 15:40 10:10, 12, 13:50, 15:40 10:10, 12, 13:50, 15:40
Pokazy specjalne
27 kwietnia 19:30 Ladies Night (Jutro będziemy szczęśliwi)

CINEMA CITY - SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Szybcy i wściekli 8 12:30, 15:20, 18:10, 21 12:30, 15:20, 18:10, 21 12:30, 15:20, 18:10, 21 12:30, 15:20, 18:10, 21 12:30, 15:20, 18:10, 21 12:30, 15:20, 18:10, 21 12:30, 15:20, 18:10, 21


KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
22 kwietnia 12:00 Akademia Małego Filmowca / Iluzja w kinie

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
21 22 23 24 25 26 27
Amok 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Baba Jaga 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Bikini Blue 17:15, 19:15 17:15, 19:15 17:15, 19:15 17:15, 19:15 17:15, 19:15 17:15, 19:15 17:15, 19:15
Chata 12 12 12 12 12 12 12
Dzieciak rządzi 10, 11, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17, 18 10, 11, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17, 18 11, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17, 18 10, 11, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17, 18 10, 11, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17, 18 10, 11, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17, 18 10, 11, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17, 18
Dzieciak rządzi 11:45, 14, 16:45, 19 11:45, 14, 16:15, 19 11:45, 14, 16:45, 19 11:45, 14, 16:45, 19 11:45, 14, 16:45, 19 11:45, 14, 16:45, 19 11:45, 14, 16:45, 19
Ghost in the Shell 17:45 17:45 17:45 - 17:45 20:15 20:45
Małżeńskie porachunki 20:15 20:15 20:15 - 20:15 - -
Ostatnia klątwa 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21 11:15, 13:45, 18:45, 21 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21 9:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21
Piękna i Bestia (dubbing) 10:15, 15 10:15, 15 10:15, 15 10:15, 15 10:15, 15 10:15, 15 10:15, 15
Szybcy i wściekli 8 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30
Zając Max ratuje Wielkanoc 10:30, 13, 15:15 10:30, 13, 15:15 10:30, 13, 15:15 10:30, 13, 15:15 10:30, 13, 15:15 10:30, 13, 15:15 10:30, 13, 15:15
Pokazy specjalne
21 kwietnia 23:00 Maraton Strachu
22 kwietnia 17:30 Międzynarodowy Dzień Ziemi - nurtem życia
23 kwietnia 10:30 Filmowe Poranki - Kosmoloty
24 kwietnia 18:30 Helios na scenie - Amadeusz
26 kwietnia 18:00 Dzień z Obcym: Obcy - 8. Pasażer Nostromo   
18:30 Kino Kobiet - Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
27 kwietnia 11:30 Kino na Temat - Azyl
18:00 Kultura Dostępna - Pitbull. Nowe porządki   

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
21 kwietnia 16:00 W sieci
18:00 Bikini Blue
DKF Radców Prawnych „Tylna 14”
19:30 Moonlight   
22 kwietnia 12:00 Tu Stacja ANIMACJA!
16:00 Bikini Blue
17:30 Munio: Strażnik Księżyca
19:15 American Honey
23 kwietnia 12:00 Mały Kinematograf: Małych ludzi pogadanki
15:00 Bikini Blue
16:30 W sieci
18:30 American Honey
24 kwietnia Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Joanny Preizner
Indeks + Wielki bieg
25 kwietnia 17:00 Prezentacja książki Skazane na zapomnienie. Polskie aktorki filmowe na emigracji i spotkanie z Grzegorzem Rogowskim  + Doktór Murek
26 kwietnia 18:00 W sieci
27 kwietnia Kino Non-stop
17:00 Zestaw filmów krótkometrażowych

ŁÓDZKI DOM KULTURY - KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
21 22 23 24 25 26 27
Boska Florence - - 18 14:15 - - -
Carrie Pilby
- 19 - 19:15 13:30 19 14
Ostatnia rodzina 16:30 - - - 19 - -
Paganini - uczeń diabła - 16:30 - - - 14:30 -
Pulp Fiction 19 - - - - - -
Seans Turystyczny - - 16 (Praga) 16:30 (Monako) 15:30 (Praga) - -
Trójmiasto i okolice: Gdynia
14:30 - - - - 17 -
W 80 skarbów do koła świata: od Mali do Egiptu - 15 - - 17:30 - -
Wielcy Malarze: Paul Gauguin - - - 18 - - 16
Wstręt - Psychologiczna Akademia Filmowa - - - - - - 18

ŁÓDZKI DOM KULTURY - KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
21 22 23 24 25 26 27
Amok 18 19:30 - 19:30 15 19:30
Dalida. Skazana na miłość 20:15 - - 17 17:30 15
Małżeńskie porachunki 16 14 - - 20 17:30 16
Pokazy specjalne
22 kwietnia 16:00 Balshoi Ballet Live - Wieczór choreografii współczesnych
27 kwietnia 18:00 National Theatre of London na ekranie - Głębokie błękitne morze

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach

KINO MuBa
www.se-ma-for.com al. Piłsudskiego (tereny Wi-MA) tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Szybcy i wściekli 8 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 - sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
21 kwietnia 19:00 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
24 kwietnia 19:00 Droga
25 kwietnia 19:00 Ostatnie dni miasta
26 kwietnia 19:00 Przy Planty 7/9
27 kwietnia 19:00 The sea of trees

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
21 22 23 24 25 26 27
Amok 22:50 21:45 21:45 21:45 21:50 21:50 21:55
Balerina - - 10:20 - 10:20 - -
Bikini Blue 15:35, 19:45 15:20, 19:45 15:20, 19:45 15:20, 19:45 14:20 14:35, 19:15 15:35, 20:20
Był sobie pies 10:50, 13:05 10:50, 13:05 13:05 10:50, 13:05 10:50 10:05, 12:20 10:50, 13:05
Dzieciak rządzi
10:45, 11:30, 12:30, 13, 14:45, 15:15, 17:15, 18:15 10:15, 10:45, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17:15, 18:15 10:15, 10:45, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17:15, 18:15 10:15, 10:45, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17:15, 18:15 10, 10:45, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17:15, 18:15 10:15, 10:45, 11:30, 12:30, 13, 15:15, 14:45, 17:15, 18:15 10:15, 10:45, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17:15, 18:15
Dzieciak rządzi 3D 10, 13:45, 16 13, 15:15 13, 15:15 13, 15:15 13, 15:15 13:45, 16 13, 15:15
Ghost In The Shell 15:05, 20:25 15:05, 17:20, 20:25, 22:50 15:05, 17:20, 20:25 15:05, 17:20, 20:25 15:05, 16:20, 20:25 15:05, 16:35, 20:25 15:05, 20:25
Logan: Wolverine (napisy) 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35
Ostatnia klątwa 17:35, 19:15, 23:05 19:15, 21:25 19:15, 21:25 19:15, 21:25 19:15, 21:25 20:20, 21:15 17:35, 19:45
Ozzy - 10:20 10:55 10:20 - 10:20 10:20
Piękna i Bestia (dubbing) 10:05, 11, 12:50, 13:45, 16:30, 17:40 10:05, 12:50, 13:45, 16:30, 17:40 10:05, 12:50, 13:45, 16:30, 17:40 10:05, 11, 12:50, 13:45, 16:30, 17:40 10:05, 12:50, 16:30, 17:40 10:05, 11, 12:50, 13:45, 16:30, 17:40 10:05, 10:45, 12:50, 13:30, 16:15, 17:40
Piękna i Bestia (napisy) 20:20 20:20 20:20 19:50 20:20 - -
Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Szybcy i wściekli 8 11:25, 13:10, 14:20, 15:05, 16:05, 17, 17:30, 18, 18:30, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30, 22, 22:30, 23, 23:30, 23:55 10:15, 11:25, 13:10, 14:20, 15:05, 16:05, 17, 17:30, 18, 18:30, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30, 22, 22:30, 23 10:15, 11:25, 13:10, 14:20, 15:05, 16:05, 17, 17:30, 18, 18:30, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30, 22 10:15, 11:25, 13:10, 14:20, 15:05, 16:05, 17, 18, 18:30, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30, 21:55 10:15, 11:25, 13:10, 14:20, 15:05, 16:05, 17, 17:30, 18, 18:30, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30, 21:55 10:15, 11:25, 13:10, 14:20, 15:05, 16:05, 17, 17:30, 18, 18:30, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30, 21:55 10:15, 11:25, 13:10, 14:20, 15:05, 16:05, 17, 17:30, 18, 18:30, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:30, 21:55
Zajac Max ratuje wielkanoc 11:25, 13:15 11:25, 13:15 11:25, 13:15 11:25, 13:15 13:15 11:25, 13:15 11:25, 13:15
Pokazy specjalne
21 kwietnia 22:00 ENEMEF: Noc Grozy
22 kwietnia 10:30 12:00 Poranki: Tomek i Przyjaciele - nadzwyczajne lokomotywki
23 kwietnia 10:30 12:00 Poranki: Tomek i Przyjaciele - nadzwyczajne lokomotywki
24 kwietnia 18:00 Wystawa na Ekranie - Galeria Uffizi we Florencji 3D
25 kwietnia 19:00 Kino Na Obcasach (Jutro będziemy szczęśliwi)
26 kwietnia 19:00 Dzień z Obcym
27 kwietnia 19:00 National Theatre Live - Hedda Gabler

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
22 kwietnia 16:15 Zwariować ze szczęścia
18:15 Julieta
20:00 Egzamin
23 kwietnia 15:15 Egzamin
17:30 Julieta
19:15 Zwariować ze szczęścia

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
od 2017 roku kino zaprzestało pokazów repertuarowych


Zapraszamy do kin

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież