czwartek, 24 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Film Recenzje filmów Ciacho - recenzja

Ciacho - recenzja

Najnowsza produkcja Patryka Vegi pt. "Ciacho" nie spodoba się wszystkim wielbicielom polskiego kina. To nie jest film najwyższych lotów, podczas którego musimy wysilić swoje szare komórki. Fabuła tak naprawdę jest tu najmniej ważna.ciacho-plakat 

Basia (Marta Żmuda-Trzebiatowska) to dziewczyna, która potrafi rzucić na kolana niejednego faceta. Tymczasem jej bracia są… trochę inni. Dawid (Tomasz Karolak) – zna się na modzie lepiej od Beckhama, Karolek (Paweł Małaszyński) – marzy by być jak Rambo i walczyć niczym ninja. Krzyś (Marcin Bosak) – to pantoflarz i doskonały kucharz w jednym, który żyje na zwolnionych obrotach.Kiedy jednak Basia wpadnie w tarapaty, a jej narzeczony Jan (Tomasz Kot) ujawni swoje prawdziwe oblicze, nieporadni, ale zdeterminowani bracia zrobią wszystko, aby uratować ukochaną siostrę. Zanim jednak wywrócą cały świat do góry nogami na drodze spotkają kilka nieplanowanych zwrotów akcji i… intrygujące kobiety. Zdecydowana bizneswoman (Joanna Liszowska), roztrzepana adwokat (Marieta Żukowska) i seksowna pani psycholog (Danuta Stenka) nie oprą się wdziękom rodzeństwa.

 

Mocną stroną filmu są kreacje aktorskie. Tomasz Kot - skorumpowany policjant, który chodzi w białej marynarce i białym podkoszulku wygląda jak Don Johnson z „Policjantów z Miami”. Fenomenalny w swojej roli jest Paweł Małaszyński. Jako Karolek, niespełniony polski John Rambo, wygląda jakby myślenie było ostatnią rzeczą na którą ma ochotę. Wręcz można powiedzieć, że go to boli. Zawsze jest jednak gotów pomóc rodzinie. Dzięki tej roli Małaszyński pokazuje, że rzeczywiście jest dobrym aktorem i nie musi grać jedynie amantów. Niestety pewnie już w kolejnych filmach w takich rolach będziemy  go widzieć. Należy dodać, że w każdej scenie, w której pojawia się Karolek nie da się skupić na nikim innym.

Podsumowując "Ciacho" to polska komedia akcji. Znamy wiele tego typu filmów amerykańskich. Jak na nasze realia jest to propozycja bardzo dynamiczna. Wygląda jakby została zrobiona w Hollywood tylko, że przez Polaków i z ograniczonym budżetem. "Ciacho" nie spodoba się każdemu. Dla tego, kto jednak lubi oglądać polskie komedie, a przy tym zbytnio nie wysilać swojego umysłu, jest to pozycja obowiązkowa.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie filmu.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież