Czwartek, 22 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Wydarzenia Szczegóły - Port Łódź/IKEA - 12-13 sierpnia

EMAIL Drukuj

Wydarzenia

Zdarzenie 

Tytuł:
Port Łódź/IKEA - 12-13 sierpnia
Kiedy:
12.08.2017 - 13.08.2017 
Gdzie:
Port Łódź - Łódź
Kategoria:
Impreza

Opis

Smok na zamku w Porcie Łódź

 

Port Łódź zaprasza najmłodszych na kolejny weekend pełen atrakcji (12 – 13 sierpnia). Dzieci będą mogły zamienić się w dzielnych rycerzy, a po dniu pełnym rycerskich wrażeń pobawić się piaskiem kinetycznym.

 

Port Łódź Junior przygotował dla najmłodszych zabawę w średniowiecznych rycerzy i poszukiwanie smoka Teodora, który zamieszkał na zamku w sali zabaw. Po drodze, na małych rycerzy czekać będą różne przeszkody i konkurencje, a także poszukiwanie tajemniczego Miecza Mocy i Siły. Port Łódź Junior zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach 10:00 – 20:00.

 

W najbliższy weekend na Patio Portu Łódź królować będą mali konstruktorzy, którzy wybudują rozmaite konstrukcje z uwielbianego przez dzieci piasku kinetycznego. Do wspólnej zabawy animatorzy zapraszają wszystkich małych i większych budowniczych w godzinach 12:00 – 20:00.

 

W każdy sierpniowy weekend na Patio działa też jedyna w Łodzi bezpłatna wrotkarnia. Z wrotkarni na świeżym powietrzu może skorzystać każdy w godzinach 12:00 – 20:00. Z kolei na spragnionych odpoczynku na Patio czeka strefa relaksu, w której znajdują się hamaki, leżaki oraz kosze plażowe.

Letnie obniżki w Porcie Łódź

 

Trwa sezon letnich wyprzedaży, a rabaty w sklepach Portu Łódź sięgnęły nawet 70%. To ostatni moment by kupić upatrzone wcześniej kolekcje w najniższych cenach. Dodatkowo 13 sierpnia przypada comiesięczna akcja „Szczęśliwa 13-tka”. Tego dnia w wybranych sklepach Portu Łódź zrobimy zakupy jeszcze taniej.

 

Wakacje to dobry czas by wymienić lub uzupełnić swoją garderobę o letnie kolekcje i akcesoria. W sklepach Portu Łódź trwają bowiem wyprzedaże, sięgające nawet – 70% ceny. Zdecydowanie taniej zakupimy także sprzęt AGD, RTV, meble oraz dekoracje do domu. Warto udać się na zakupy właśnie teraz, kiedy sklepy oferują największe rabaty.

 

Wyjątkowo atrakcyjnie w tym miesiącu zapowiada się akcja promocyjna „Szczęśliwa 13 – tka” . Najemcy Centrum przygotowali na Dzień Wielkich Promocji dodatkowe obniżki i rabaty. Taniej o 30% kupimy bieliznę i kostiumy kąpielowe w sklepach Change Lingerie i Esotiq, natomiast sklep Etam przygotował rabat na dostępny asortyment wynoszący 20%. Nawet do 50% taniej zapłacimy za zakupy w Fashion Sense, o 23% w sklepie Puma, a o 20% w Wojasie. Panów z pewnością ucieszą rabaty w sklepie PAWO (do 60%) oraz w Leger (20%).

 

IKEA dla posiadaczy karty IKEA FAMILY przygotowała rabat 15% na słoiki, pojemniki na żywność oraz noże.

 


 

Miejsce

Miejsce:
Port Łódź
Ulica:
Pabianicka 245
Miasto:
Łódź